Ponuka bola vložená dňa:08.03.2017
Zadávateľom ponuky je firma

Anton Paar GmbH, organizační složka

Systémy pre kvantitatívnu analýzu alkoholických a nealkoholických nápojov, Praha, ČR

Systémy pre kvantitatívnu analýzu alkoholických a nealkoholických nápojov, Praha, ČRSystémy pre kvantitatívnu analýzu alkoholických a nealkoholických nápojov, Praha, ČR

Systémy pre kvantitatívnu analýzu alkoholických a nealkoholických nápojov, stanovenie obsahu cukru, alkoholu či CO2 bez nutnosti úpravy vzoriek vyrába spoločnosť Anton Paar GmbH z Prahy.

Analyzátory od spoločnosti Anton Paar GmbH nachádzajú využitie pri výskume a výrobe v oblasti nápojového priemyslu. Ponúkame špičkové systémy pre analýzu kvalitatívnych vlastností piva, muštov a iných alkoholických aj nealkoholických nápojov, ktoré spoľahlivo, rýchlo a presne stanovia obsah alkoholu, cukru, CO2 alebo napríklad pH, kalórií a farby. Vzorky sú navyše dávkované priamo zo sklenených fliaš, PET fliaš, plechoviek či iných obalov a nie je teda potrebné ich odplynenie ani iné predchádzajúce úpravy.

Majte kvalitu svojich produktov pevne pod kontrolou a zakúpte si analytické systémy od Anton Paar. Na ich presnosť a rýchlosť sa totiž môžete vždy spoľahnúť.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Certifikovaný servis Anton Paar - od preventívnej údržby až po prenájom zariadenia

Certifikovaný servis Anton Paar - od preventívnej údržby až po prenájom ...

Certifikovaná servis pre laboratórne prístroje a vysoko presné procesné meracie systémy Anton Paar od preventívnej údržby, výmeny opotrebovaných dielov až po zaškolenie. Firma Anton Paar, výrobca a distribútor laboratórnych prístrojov a procesných meracích systémov s vysokou presnosťou, odporúča ...

Anton Paar GmbH, organizační složka