Ponuka bola vložená dňa:20.04.2017

Dopravníkové systémy Praha 4 - organizovaný tok materiálu a výrobkov Česká republika

Dopravníkové systémy Praha 4 - organizovaný tok materiálu a výrobkov Česká republikaDopravníkové systémy Praha 4 - organizovaný tok materiálu a výrobkov Česká republikaDopravníkové systémy Praha 4 - organizovaný tok materiálu a výrobkov Česká republika

Spoločnosť FlexLink system s.r.o. so sídlom v Prahe 4 je spoľahlivým dodávateľom dopravníkových systémov pre prepravu materiálu vo vnútri firmy behom výrobného procesu.

Dopravníkové systémy dodávané spoločnosťou FlexLink system s.r.o. so sídlom v Prahe 4 sú kvalitné a spoľahlivé a uplatnenie nájdu nielen v automobilovom, potravinárskom alebo medicínskom priemysle, ale aj všade tam, kde je potrebné riešiť materiálový tok, tok výrobkov, zdvih, zlučovanie a rozbočovanie, otáčanie a orientovanie či akumuláciu výrobkov a materiálu.

Hliníkové a nerezové dopravníkové systémy od spoločnosti FlexLink system s.r.o. dodávame na mieru presne podľa potrieb zákazníka a poskytujeme na ne servis po celú dobu ich prevádzky.

Ak potrebujete vyriešiť tok materiálu a výrobkov pomocou dopravníkového systému, kontaktujte firmu FlexLink system s.r.o.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Paletové dopravníky Praha 4, unesú až 60 kilogramov s max. rozmerom nákladu 64x64 cm, Česká republika

Paletové dopravníky Praha 4, unesú až 60 kilogramov s max. rozmerom ...

Rýchle a bezpečné paletové dopravníky montuje spoločnosť FlexLink Systems. Naše paletové dopravné systémy unesú náklad veľký až 640x640 mm, ktorý váži až 60 kilogramov na jednu paletu. Pásy môžu prepravovať predmety od malých pevných diskov až po ťažké veľké železné ložiská. V našom paletovom ...

FlexLink Systems s.r.o. Flexibilní článkové dopravníky