Ponuka bola vložená dňa:25.04.2017

Tonery do tlačiarne priamo od českého výrobcu - kvalitné tonerové kazety Slovensko, Čadca

Tonery do tlačiarne priamo od českého výrobcu - kvalitné tonerové kazety Slovensko, ČadcaTonery do tlačiarne priamo od českého výrobcu - kvalitné tonerové kazety Slovensko, ČadcaTonery do tlačiarne priamo od českého výrobcu - kvalitné tonerové kazety Slovensko, Čadca

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa kvalitných tonerov do Vašej tlačiarne, faxu alebo kopírky? Potom ste tu správne! Spoločnosť ABEL má bohaté a cenné skúsenosti s výrobou tonerových kaziet a patrí medzi najväčších výrobcov renovovaných tlačových kaziet v Českej republike s pobočkou v meste Čadca na Slovensku, odkiaľ zabezpečuje kompletné služby pre slovenských klientov. Zákazníkom ponúka len kvalitné tonerové kazety, ktoré sú vyrobené v súlade s technologickými postupmi. Pôsobíme nielen v Čadci a Bratislave, ale aj po celej Českej a Slovenskej republike.

Dbáme, aby bola každá kazeta vyrobená kvalitne a za prijateľnú cenu pre zákazníka. Naše tonerové kazety sú svojou kvalitou porovnateľné s tlačovými kazetami od výrobcov tlačiarní.

Rozumieme nielen tlači, ale aj celej konštrukcii kazety, preto Vám garantujeme, že naše kazety sa postarajú o dokonalú a bezchybnú tlač! Všetky naše vyrobené kazety prešli finálnou kontrolou kvality podľa ISO 9001 a ďalších noriem.

Pre zabezpečenie Vašej maximálnej spokojnosti vykonávame rôzne testy a výtlačky meriame na špeciálnych strojoch, kde sledujeme farebnú vernosť, odchýlky, odolnosť voči vyblednutiu aj celkovú výťažnosť a kvalitu tlače.

Obráťte sa na nás, postaráme sa o perfektnú tlač a ušetríme Vaše náklady. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Prenájom tlačiarní - dodávka, preškolenie aj inštalácia tlačového zariadenia zadarmo

Prenájom tlačiarní - dodávka, preškolenie aj inštalácia tlačového ...

V prípade, že Vaša spoločnosť pravidelne mesačne nakupuje určitý objem tlačových kaziet, spoločnosť ABEL-Computer Vám poskytne bezplatný prenájom tlače s viazanosťou na minimálny odber tlačových kaziet počas dohodnutého zmluvného obdobia. Nech už potrebujete prenájom tlačiarne alebo dodávku ...

ABEL-Computer, s.r.o. Spoľahlivé kazety do Vašej tlačiarne