Ponuka bola vložená dňa:22.06.2017
Zadávateľom ponuky je firma

Glumbík s.r.o.

Plynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká republika

Plynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká republikaPlynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká republikaPlynovody, ropovody - výstavba, rekonštrukcie, montáž, opravy Česká republika

Výstavbou, rekonštrukciou, montážou a opravou plynovodov a ropovodov sa zaoberá ostravská spoločnosť Glumbík s.r.o., ktorá sa vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore radí medzi najvýznamnejšie firmy ako v Česku, tak aj na Slovensku.

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu, rekonštrukciu a montáž:
- izolované potrubie
- ropovody, plynovody
- trasové uzávery
- segmentové kolená
- T-kusy.

Zabezpečujeme zemné práce, práce s autožeriavom, inžiniersku a projektovú činnosť vrátane stavebného a zváračského dozoru.

Realizujeme zákazky hlavne v Moravskoslezskom, Olomouckom a Zlínskom kraji, ale nie je pre nás problém ani zákazka kdekoľvek v Česku či na Slovensku.

Vyskúšajte našu kvalitu!Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Výmena, rekonštrukcia a oprava plynovodu, ropovodu či potrubia

Výmena, rekonštrukcia a oprava plynovodu, ropovodu či potrubia

Spoločnosť GLUMBÍK s.r.o., pôsobiaca na trhu už od roku 1991, sa špecializuje na poskytovanie kvalifikovaných a spoľahlivých služieb v oblasti výmeny, rekonštrukcie a opráv plynovodov, ropovodov a potrubia. Okrem výstavby a rekonštrukcií plynovodov a produktovodov sa taktiež zameriava na všetky ...

Glumbík s.r.o.