ABNER, a.s.System bemarowy do sprzętu szpitalnego od spółki ABNER, a.s.

Spółka ABNER, a.s. to Twój partner w branży gastronomicznej. Oferuje bemarowe systemy dystrybucji posiłków odpowiednie dla wszystkich obiektów szpitalnych. Zajmuje się produkcją i rozwojem urządzeń gastronomicznych ze stali nierdzewnej, produkuje systemów bemarowych dla szpitali, można u niej znaleźć wkłady ciśnieniowe lub termosy i tace.

System bemarowy do sprzętu szpitalnego od spółki ABNER, a.s.

Nowoczesny system i praktyczne zastosowanie

Połączenie dwóch głównych korzyści systemu bemarowego, a więc higieniczna czystość i przede wszystkim łatwiejsze i bardziej praktyczne rozwiązanie podczas dystrybucji żywności dla pacjentów. Jeśli na razie o nim nie słyszałeś, mowa o rodzaje tacek, które można dostosować na różne sposoby, w zależności od rodzaju szpitala lub jego preferencji.

Zapoznaj się bliżej z naszą firmą, która ma długą tradycję


Istnieje kilka rodzajów

Systemy bemarowe są podzielone na kilka typów. Możesz wybierać spośród następujących kilku: Thermo Line, Combiset, Thermoset, Menü Mobil oraz Abner. Zapewniamy również wysokiej jakości naczynia do bemarów lub przenośniki, zarówno do wydawania,jak i zbiorcze, dzięki czemu naczynia mogą bez problemu wrócić do kuchni. Talerze mogą być trzyczęściowe lub dwuczęściowe. Systemy mają również wiele różnych wariantów.

Pomagamy szpitalom, aby pacjenci czuli się lepiej i otrzymywali ciepłe i świeże posiłki prosto z kuchni


Dla każdego szpitala jest to idealne rozwiązanie

Systemy bemarowe są odpowiednie dla każdej placówki medycznej, w której należyzabezpieczyć i przynosić pacjentom obiad. Bardzo trudno przywozićwarniki na oddziałyi dystrybuować posiłki, więc dobrze jest przydzielić racje żywnościowe dokładnie według parametrów żywieniowych i odżywczych w kuchni do systemu bemarów, które utrzymują ciepło i jakość potraw.Więcej informacji podano na naszych stronach internetowych  https://abner.cz/enProsimy o kontakt formą pisemną
captcha


Wydane 26.02.2018
105 Widoki