Nowa prezentacja firmy za granicą - bądź widoczny na całym świecie!

Możemy godzinami rozmawiać o zaletach prezentowania firm w katalogu firm. Większość ludzi jednak automatycznie wyobraża sobie czeską wersję takiego katalogu, artykułów PR, ofert i innych środków promocji firmy. Oprócz zajmowania się wodami czeskimi europejska baza danych oferuje również swoim klientom skuteczną prezentację za granicą dzięki nowej ulepszonej prezentacji zagranicznej firm. Dzisiejszy artykuł mówi, jak możesz promować swoją firmę, jej produkty i usługi w europejskiej bazie danych za granicą.

Nowa prezentacja firmy za granicą

Prezentacja firm w języku angielskim, niemieckim i słowackim

Oprócz znanej czeskiej wersji katalogu i zawartych w nim prezentacji firm, tworzymy te prezentacje w mutacjach języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, polskiego i słowackiego. Dzięki temu Twoja firma, jej produkty i usługi będą nie tylko identyfikowalne dla klientów mówiących po czesku i szukających, ale także zgodnie z Twoimi życzeniami również dla rynku języków obcych. I to brzmi, przyznaj, przynajmniej bardzo interesujące.


Artykuł reklamowy w języku angielskim czy niemieckim? Dane o zagranicznych firmach? Nie ma problemu

Jednak nowa zagraniczna prezentacja spółek z europejskiej bazy danych nie oznacza jedynie zagranicznego wpisu w katalogu firm. Jest to całkowicie nowa wyrafinowana prezentacja w języku angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, polskim lub słowackim, dla której możesz tworzyć praktycznie dowolny zakres artykułów PR w danym języku, publikować aktualne oferty obce produktów i usług w formie reklamy tekstowej, a także tworzyć zagraniczne PPC kampania. Więc to Ty decydujesz, ile chcesz stworzyć rozszerzoną prezentację zagraniczną i ile chcesz umieścić treści, które będą dla Ciebie działać w dłuższej perspektywie. Kolejnym cukierkiem jest dostarczanie danych o firmach, które oprócz firm czeskich realizujemy również zagraniczne. Nowa zagraniczna prezentacja firmy wraz z innymi narzędziami reklamowymi stanowi doskonałą okazję do skutecznej promocji dosłownie na całym świecie anglojęzycznym, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, polskim i słowackim.

Udostępnianie danych biznesowych


Nowa zagraniczna prezentacja firm obejmie większą część rynku

Warto również zauważyć, że cudzoziemcy szukający w swoim języku nie tylko żyją poza granicami naszego kraju, ale często mieszkają na naszym terytorium. Jednak podczas przeszukiwania wyszukiwarek produktów i usług, których obecnie potrzebują, przeważnie przeszukują swój język ojczysty. Był to również jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy się włączyć język słowacki do europejskiej bazy danych. Znaczna liczba Słowaków od dawna mieszka i pracuje w Czechach.


Elastyczne projektowanie i SEO w ramach nowej międzynarodowej prezentacji Twojej firmy

Opracowując nową zagraniczną prezentację europejskich firm z banku danych, wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie z reklamy w zagranicznym Internecie. Nauczyliśmy się na podstawie wcześniejszych braków, dodaliśmy szereg innowacji i zapoczątkowaliśmy nową erę promocji języków obcych dla naszych klientów. Nowa zagraniczna prezentacja firm wygląda nie tylko na pierwszy rzut oka zupełnie inaczej niż wcześniej, ale oczywiście jest również responsywna dla wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych lub w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna optymalizacja SEO.

Nie wahaj się skontaktować z naszym specjalistą, aby uzyskać więcej informacji na temat nowej prezentacji międzynarodowej. Dotrzyj na rynek zagraniczny dzięki europejskiej bazie danych! Pomoże Ci nowa prezentacja firmy.

Responsywny projekt


Więcej informacji podano na naszych stronach internetowych  https://www.edb.eu/czeskie-firmy
Wydane 18.10.2019
11 Widoki
ARTYKULY

Europejska baza danych przynosi rewolucyjną zmianę w koncepcji prezentacji korporacyjnej

Europejska baza danych przynosi rewolucyjną zmianę w koncepcji prezentacji korporacyjnej
Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest najważniejszym czynnikiem sukcesu oferowanych produktów lub usług. Obecność w dzisiejszej konkurencji nie jest łatwa i konieczne jest zajęcie się nawet pozornie nieistotnymi szczegółami. Europejska baza danych oferuje kompleksowe rozwiązanie w zakresie ...
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Evropska databanka a.s. databaze ceskych a slovenskych firem
Strona (witryna) internetowa
Evropska databanka a.s.
www.edb.cz
Adres

Adres

Hviezdoslavova 1196/53a, Slatina
Brno 627 00

info@edb.cz
+420 724 146 669

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramwww.kariera-edb.czwww.kariera-edb.czARES
captcha