Statni veterinarni ustav PrahaPaństwowy Instytut Weterynaryjny Praga powie dokładnie, z czym mamy do czynienia

Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga nie jest, jak mogłoby się wydawać według nazwy, tylko placówką zajmującą się stanem zdrowia zwierząt. Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga przeprowadził weterynaryjną diagnostykę laboratoryjną, diagnostykę w zakresie wykrywania chorób zakaźnych i niezakaźnych zwierząt, oraz badania nieszkodliwości zdrowotnej surowców i żywności pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, pasz i wody. Z jego usług mogą korzystać inspektorowie higieny, hodowcy indywidualni, małe i duże firmy i placówki państwowe.

Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga

Najlepsi specjaliści, pierwszorzędne wyposażenie i bezbłędna diagnostyka

Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga reprezentuje zespół wysoce erudowanych specjalistów, rozległe zaplecze laboratoryjne z najlepszym wyposażeniem i wykorzystanie najnowszych metod i procedur diagnostycznych. Dysponuje też laboratoriami z wysokim bezpieczeństwem pracy dla bardzo niebezpiecznych chorób zwierząt i chorób przenośnych na człowieka. Do dyspozycji ma też ośrodek szkoleniowy Państwowej Inspekcji Weterynarii z możliwością noclegów.

Na cokolwiek cierpią Państwa zwierzęta, państwowy Instytut Weterynaryjny Praga będzie wiedział, na co

Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga w razie chorób zwierząt najczęściej przeprowadza badania mikrobiologiczne, serologiczne i wirologiczne krwi i narządów, parazytologiczne, biochemiczne, toksykologiczne i hematologiczne, sekcje i badania histologiczne. Jeżeli dane zwierzę cierpi na jakąś chorobę, zakażenie lub inne dolegliwości wykrywalne w laboratorium, Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga na pewno powie, o jaką chorobę lub problem chodzi.

Aby Państwo wiedzieli, co jecie i czego używacie

Jeżeli potrzebują Państwo dowiedzieć się, czy w żywności i surowcach jest naprawdę tylko to, co w nich ma być, prosimy o posłanie próbki do Państwowego Instytutu Weterynaryjnego Praga. Jego profesjonalni pracownicy z pomocą oceny zmysłowej, analizy mikrobiologicznej i chemicznej, wskaźników jakościowych, wskaźników rezyduów antybiotyków, leków, alergenów, substancji adytywnych lub oznaczania rodzajów białek, witamin, toksyn bakteryjnych i oznaczania radioaktywności dokładnie określą, czego jest w żywności lub surowcach za dużo.

Oraz aby Państwo wiedzieli, czym karmicie zwierzęta

W przypadku pasz Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga przeprowadza analizy zmysłowe, mikrobiologiczne, mikologiczne i chemiczne, oznaczanie substancji obcych, substancji leczniczych i antykokcydiostatyków, aby mieli Państwo pewność, że zwierzęta są karmione Wysokiej jakości karmą lub przynajmniej tym, co nie szkodzi ich zdrowiu.

Pewność co do nieszkodliwości wody? Bezcenna

Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga oferuje również analizy zmysłowe, mikrobiologiczne i chemiczne wody pitnej, do pojenia, powierzchniowej i odpadowej. Dla bezpieczeństwa własnego, Państwa sąsiadów, zwierząt, ale również przyrody, Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga jest najlepszym wyborem, gdzie dowiedzieć się, czy wody, która wypływa z wylotu kanalizacji do potoku w Państwa wsi, jest naprawdę nieszkodliwa.

Niezawodność, szybkość i maksymalna uczynność

Od Państwowego Instytutu Weterynaryjnego Praga zawsze dostaną Państwo jednoznaczne i niezawodne wyniki w jak najkrótszych terminach. Zajmuje się też doradztwem i przeprowadza analizy laboratoryjne w zakresie określania parametrów jakościowych w oddziale chemii i higieny żywności. Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga zapewnia też zwózkę próbek do badań przez regularną służbę rozwozową samochodami wyposażonymi w agregaty chłodnicze, i to zupełnie bezpłatnie. Państwowy Instytut Weterynaryjny Praga maksymalnie wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów.


Więcej informacji podano na naszych stronach internetowych  https://www.edb.eu/pl-firma-329461-statni-veterinarni-ustav-praha-praha-6-lysolajeProsimy o kontakt formą pisemną
captcha


Wydane 22.05.2015
93 Widoki
Aktualizacja 26.05.2017