Labormachine s.r.o.
Trhaci stroje a tvrdomeryDostawa i serwis maszyn i testerów twardości oraz ich akredytowana kalibracja

Produkty i wyroby dostępne na rynku powinny być zgodne z obowiązującymi normami w zależności od rodzaju materiału. Zgodność z normami powinna być weryfikowana poprzez badanie i testowanie różnego typu maszyn. Spółka LABOR Machine s.r.o. z siedzibą w Opawie zapewnia dostawę i serwis takiego urządzenia, posiada również akredytowane laboratorium kalibracyjne. Ponadto oferuje maszyny do testowania metali, drewna, tworzyw sztucznych, tekstyliów, włókien, materiałów budowlanych i zabawek.

Akredytowane laboratorium kalibracyjne

Uniwersalne maszyny wytrzymałościowe TESTOMETRIC

Spółka LABOR Machine s.r.o. zapewnia dostawę wysokiej jakości uniwersalnych, specjalnych przeznaczonych do testowania przemysłowego maszyn marki TESTOMETRIC. W dziedzinie maszyn wytrzymałościowych zapewnia dostawę wyrobów marki CT i AT w zakresie od 1 kN do 600 kN. Główna różnica pomiędzy tymi dwoma seriami modeli jest w metodach sterowania i testowania monitorowania.

Maszyny marki AT sterowane są pośrednictwem zintegrowanego wyświetlacza LCD, do urządzenia jest wbudowany sterujący komputer. W przypadku urządzeń z serii CT komputer i wyświetlacz nie stanowi część maszyny, sterowanie wraz z monitorowaniem przebiega za pośrednictwem podłączonego komputera zewnętrznego, który jest częścią dostawy lub klient załatwi sobie sam.


Specjalne maszyny i testowanie przemysłowe

Oprócz uniwersalnych maszyn wytrzymałościowych można tu znaleźć specjalne maszyny oraz urządzenia zaprojektowane do testowania przemysłowego. Należy zauważyć, że wszystkie typy maszyn są dostosowane do standardów obowiązujących w Europie i na świecie. W dziedzinie maszyn specjalnych możesz sporządzić urządzenia o wysokiej lub szerokiej ramie roboczej, maszyny do paneli budowlanych, testowanie nieporęcznych pudeł, szkła, sprężyn itd.

Często wyszukiwanym towarem są urządzenia do badań przemysłowych. Spółka LABOR Machine s.r.o. jest dostawcą maszyn do testowania metali, włókien, tworzyw sztucznych, przewodów i kabli, materiałów izolacyjnych, betonu, kompozytów, tekstyliów i zabawek. Oprócz tego oferuje specjalizowane systemy do badań w zakresie jakości w przemyśle motoryzacyjnym.

Dostawa i serwis profesjonalnych uniwersalnych oraz specjalnych maszyn i testerów twardości


Przyrządy do pomiaru twardości i młoty Charpy'ego

W naszej ofercie znajdziesz również przyrządy do pomiaru twardości metali oraz młoty Charpy'ego. Przyrządy do pomiaru twardości metodą Brinell, Rockwell i Vickers od mechanicznego wykonania do modeli sterowanych komputerowo z oceną elektroniczną. Młoty udarowe Charpy'ego z zakresem pomiaru do 750J.


Modernizacja maszyn wytrzymałościowych

Wykonuje także modernizację starszych maszyn wytrzymałościowych, po której dane maszyny będą sterowalne przy użyciu komputera.


Akredytowane laboratorium kalibracyjne Opawa

Ważnym obszarem zainteresowania spółki to kalibracja maszyn. Należy do akredytowanych laboratoriów kalibracyjnych. Koncentruje się na kalibrowaniu w dziedzinie siły, długości, twardości i pracy. Zgodnie z czeską normą ČSN zapewnia kalibrację i ustawienie niszczarek i prasy, prasy do sprężyn, urządzeń do pomiaru siły, dynamometrów, maszyn wytrzymałościowych do badań na pełzanie, ekstensometrów, które stanowią część maszyn i pras wytrzymałościowych, przyrządów do pomiaru twardości metali oraz młotów wahadłowych Charpy'ego. Podczas kalibracji stosowane są etalony, które wiążą się z pierwotnymi etalonami Czeskiego Instytutu Meteorologicznego. Po przeprowadzonej kalibracji sporządzony zostanie raport kalibracyjny. Certyfikat akredytacji wraz z załącznikiem z zakresem kalibracji jest dostępny do pobrania na Naszej stronie internetowej.

Akredytowane laboratorium kalibracyjne w Opawie zapewni dokładność pomiaru i testowanie Twoich urządzeń do prowadzenia testów.

Akredytowane laboratorium kalibracyjne zapewni poprawność kalibracji Twojej maszynyWięcej informacji podano na naszych stronach internetowych  https://www.labormachine.cz/Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha


Wydane 15.02.2016
52 Widoki