Eksploatacji obiektów mieszkalnych typu panelu lub murowane domy dbają budowlanych i spółdzielni mieszkaniowych, które są w opisie pracy, w uzupełnieniu do porady prawnej i wiele innych działań, takich jak naprawy, które trafiają przeglądu instalacji gazowej.

Regionalne spółdzielnie mieszkaniowe: - konserwacja - część mieszkalna - sekcja prawna - sekcja gospodarcza. Zarządzanie nieruchomościami.

Usługi: - instalacja i konfiguracja komputerów - rozwiązywanie problemów z komputerem - projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych - administracja i utrzymanie sieci komputerowych - konserwacja systemów kasowych.

Stavebni bytove druzstvo STAVBAR, druzstvo jest jedną z największych spółdzielni mieszkaniowych w Czechach. Zapewniamy kompleksową obsługę w obszarach ekonomicznych, operacyjnych i prawnych. Nasza siedziba mieści się w Pradze 4, ulica Křesomyslova. Budowa spółdzielni mieszkaniowej, usługi:  - zarządzanie, utrzymanie budynków  - księgowość, ...

Przedstawiamy Państwu Stavební bytové družstvo Špičák z siedzibą w Tanvald, która od 50 lat oferuje usługi zarządzania nieruchomościami zainteresowanym. Dzięki wieloletniej działalności w tej dziedzinie posiadamy wystarczające doświadczenie i praktykę. Obecnie zarządzamy apartamentowcami w Tanvald, Harrachovie, Velké Hamry, Smržovka i Desná w ...

Budowlana spółdzielnia mieszkaniowa mieszkańców SBDO. Siedziba, przewodniczący: - Jičín, Revoluční 1077, tel .: 493532523. Sprzedaż: - materiał instalacyjny - materiał elektroniczny - ceramika medyczna - wanny, umywalki, toalety. Wynajem: - rusztowania.

Lidové bytové družstvo Praha 4 oferuje wysokiej jakości usługi w zakresie zarządzania i utrzymania nieruchomości. Koncentrujemy się również na doradztwie gospodarczym i podatkowym, księgowości i windykacji. Znajdziesz nas na Zdaru 1086/3, Praga 4. Usługi: - zarządzanie i utrzymanie nieruchomości - wszelka obowiązkowa konserwacja zapobiegawcza ...

Usługi porządkowe i biznesowe: - zarządzanie nieruchomościami - sprzątanie domów prefabrykowanych - czyszczenie dostawcy - specjalne prace porządkowe - koszenie i usuwanie trawy - serwis i sprzedaż sprzętu czyszczącego - czyszczenie dywanów i kanap.