Široký výber dvojvrstvových a trojvrstvových drevených podláh, parkiet, vlysov a masívnych dosiek. Pre dlhú životnosť drevenej podlahy využite ošetrovacie oleje. Renovácia a brúsenie navráti pôvodný vzhľad vašim parketám.

Machů Podlahy Podlahové krytiny
Podlahárstvo Jiří Mach sa zaoberá pokládkou a predajom kobercov, podlahových krytín a v neposlednom rade tiež plávajúcich podláh. Pôsobíme po celom Moravskosliezskom kraji prevažne v Opave, ale sme samozrejme schopní zabezpečiť realizáciu zákaziek po celej SR. Ponúkame predaj, pokládku, podlahárske práce: - plávajúcich a drevených podláh - ...
Tom&Ka s.r.o. Podlahářství Opava
Predaj a pokládku širokého sortimentu podlahových krytín pre Vás zabezpečí podlahářství Tom & Ka s.r.o. z Opavy. Máme dlhoročné skúsenosti v tomto odbore. V našej ponuke nájdete podlahy drevené, plávajúce, vinylové, korkové, laminátové, PVC či koberce. Pred samotnou pokládkou vyrovnáme podklad cementovou stierkou, drevotrieskou či iným ...
VELVET FLOOR je veľkoobchod a maloobchod kobercov, PVC, vinylových a laminátových podláh. Špecializujeme sa na hotely, penzióny, kiná, kancelárie a iné komerčné objekty, ale aj na byty a domy. Zabezpečíme vám komplexný servis vrátane pokládky podlahy.

Dodávame dvere, zárubne, dverové kovania, laminátové podlahy.

Predaj, montáž: - podlahové krytiny - drevené podlahy - laminátové, vinylové podlahy - PVC podlahy - koberce.

Píla-piliarska výroba. Predaj, rezanie: - stavebné rezivo - drevo - dosky - hranoly - fošne - dosky - palubovky - strešné laty. Stolařství, stolárstvo: - nábytok - interiéry - schodisko - pergoly.