PEDIATRIE HOSTIVAŘ, s.r.o.
MUDr. Lubomíra Ščuková
MUDr. Tomáš Henner
Praktický lékař pro dospělé Liberec MUDr. Zuzana Kofferová

Trápi vás choroba? Navštívte praktického lekára. V ordinácii praktického lekára prebieha stanovenie základných diagnóz, odbery krvi, vyšetrenie zraku a sluchu, očkovanie, preventívne prehliadky, liečba bežných ochorení a odosielanie k odborným lekárom.

MUDr. Iva Petrová Dětský lékař
MUDr. Iva Petrová prevádzkuje ordináciu praktického lekára pre deti a dorast. Poskytujem diagnostickú, liečebnú a preventívnu starostlivosť pre deti a dorast do veku 19 rokov. Prijímame nových pacientov od novorodencov do veku 19 rokov z regiónu - Zdounky, Cetechovice, Roštín, Tešánky, Nětčice, Zborovice, Medlov, Skržice, Soběsuky, Milovice, ...
Ordinace Honovi, s.r.o. Praktický lékař pro děti a dorost
Ordinácie Honová, s.r.o. poskytuje komplexné liečebnú, preventívne a diagnostickú starostlivosť pre deti od narodenia až do 19 rokov. V našej ordinácii vykonávame preventívne prehliadky, očkovanie, odbery biologického materiálu, stanovenie CRP a tiež poskytujeme laktačná a nutričné poradenstvo. Nájdete nás na adrese Husova 583, Uherské ...
Ordinácie pani doktorky MUDr. Ilony Klimková poskytuje komplexnú starostlivosť praktického lekára pre deti a dorast. Zabezpečujeme preventívnu a liečebnú starostlivosť, prevádzame očkovania a odbery biologického materiálu a tiež prevádzkujeme dojčenskú poradňu. Nájdete nás na adrese Masarykovo námestie 1325, Vizovice. Ordinácie, ambulancie, ...

Ambulancia praktických lekárov pre deti a dorast: - rozšírená ordinačné doba - prepracovaný objednávkový systém.

zdravotníctvo: -Praktická lekár pre deti a dorast, doska lekárka, detský lekár -pediatrie.

zdravotníctvo: -Praktická lekár pre deti a dorast, detská lekárka, detský lekár -pediatrie.

zdravotníctvo: -Praktická lekár pre deti a dorast, detský lekár -pediatrie. Ordinačné hodiny: -pondělí 7.30-11.00 -úterý 13.00-17.30 -středa 7.30-10.30, poradňa pre dojčatá: 11.00-12.30 -čtvrtek 7.30-10.30, poradňa pre dojčatá: 11.00-12.30 -pátek 7.30-11.00.

zdravotníctvo: -Praktická lekár pre deti a dorast, detský lekár -pediatrická ordinácie, pediatrie.

Praktická lekárka pre deti a dorast Prijímame nových pacientov. Nastreľujú náušnice. Možnosť on-line objednanie. Homeopatie.

Neštátne zdravotnícke zariadenie neuro-rehabilitačnou klinika AXON Zlín s.r.o. preberá čiastočne aktivity ComplexTherapy Zlín. Fyzioterapia a liečebnej rehabilitácie. Robotická rehabilitácia: - neuro-rehabilitačnou liečba - detská neurorehabilitace.

Urologická ambulancia, urológia - MUDr. Jaroslav Jelínek - MUDr. Libor Palička - MUDr. Jaroslav Kaňa. Praktická lekárka pre deti a dorast - MUDr. Radomíra Jelínková.

zdravotníctvo: -Praktická lekár pre dospelých, obvodný lekárka.