Kontakt

HTB - Pozarni ochrana a.s.

Główna siedziba: Nadrazni 3113/128
Moravska Ostrava 702 00
Telefon: +420 596 133 903
Email: ostrava@htb-po.cz
Web:
Identyfikacja: 45192219
VAT CZ45192219
Powiat: Ostrava-mesto
Państwo: Czechy
forma prawna: spółka akcyjna
ilość pracowników 26 - 100 pracowników
Zyski: 1 851 tys. - 3 703 tys. €
Godziny pracy 7:00 - 15:00, plneni plynem CO2: po, st, pa
Osoby kontaktowe - kontakt Ing. Jan Skarka
tel +420 602 780 341
email jan.skarka@htb-po.cz

Mgr. Zuzana Bilikova
tel +420 606 745 134
email zuzana.bilikova@htb-po.cz

Ing. Pavel Vavros
tel +420 596 133 903, +420 725 747 135
email pavel.vavros@htb-po.cz

Ondrej Rudl
tel +420 602 764 227
email ondrej.rudl@htb-po.cz

Milan Cermak
tel +420 724 978 221
email milan.cermak@htb-po.cz
MAPA
oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa HTB - Pozarni ochrana a.s.
Strona (witryna) internetowa
HTB - Pozarni ochrana a.s.
www.htb-po.cz
Adres

Adres

Nadrazni 3113/128
Moravska Ostrava 702 00

ostrava@htb-po.cz
+420 596 133 903

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha