Michal Bitala
Rybarske potreby


Sprzęt wędkarski Michal Bitala w Přerovie sprzedaje wędki i biżuterię, przynęty, żywe przynęty, kołowrotki i karmę. Możesz również kupić u nas bony upominkowe na zakup sprzętu wędkarskiego.

W naszym sklepie można kupić lekkie i jednocześnie mocne wędki do ryb. Posiadamy w sprzedaży wędki feederowe, karpiowe, muchowe, gruntowe, dziecięce, zapałkowe, baty teleskopowe itp. Wędkę można nabyć osobno lub w zestawie z kołowrotkiem.

Gama wciągarek obejmuje wszystkie modele od klasycznych wyposażonych w przedni lub tylny hamulec, poprzez bieg jałowy, po wędkarstwo muchowe.

Z biżuterii wędkarskiej można wybrać różne rodzaje haczyków, żyłek, sznurków i plecionek, ale także ołów, ciężarki, przypony, igły i wiertła.

Możesz także kupić u nas przynęty i żywe przynęty. Z tej oferty można wybrać przynęty trollingowe, takie jak przynęty gumowe lub kulkowe, brokatowe, pilkery czy woblery. Posiadamy również kulki kulkowe lub pellety.

Jako żywą przynętę posłużą żywe robaki, które również u nas kupisz.

Prowadzimy również sprzedaż pasz dla ryb - mieszanek paszowych, wiciokrzewu i owsa.

Możesz również kupić wysokiej jakości karmę dla swoich zwierząt domowych - psów i kotów.

Jeśli chcesz uszczęśliwić słynnego wędkarza ładnym prezentem, w naszym sklepie możesz otrzymać bony upominkowe na zakup sprzętu wędkarskiego.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Michal Bitala Rybarske potreby
Strona (witryna) internetowa
Michal Bitala
www.edb.cz
Adres

Adres

Velka Dlazka 2822/48
Prerov 750 02

rybarstvi-bitala@seznam.cz
+420 774 605 887

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha