K&K design, s.r.o.


Nadrazni 3113/128, Ostrava 702 00
Firma K&K design, s.r.o. jest partnerem licencyjnym firmy ISOTRA a.s., która jest globalnym producentem technologii ekranowania. W naszym katalogu produktów znajdziesz wszystko, od rolet, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, markiz po moskitiery, bramy garażowe i drzwi. A wszystko to, łącznie z fachową poradą, a przede wszystkim późniejszą opieką nad każdym klientem.

Nasza firma jest ekspertem w montażu i instalacji technologii ekranowania w Ostrawie. Oferujemy również system GSM pozwalający na obsługę bram, furtek, markiz, kotłów, nawadniania i innych urządzeń za pomocą telefonu komórkowego.

Posiadamy doświadczony zespół profesjonalnych techników, którzy zainstalują i zmontują wybrany produkt dostarczony przez pierwszorzędnych partnerów. Jesteśmy partnerem firmy ISOTRA a.s., dzięki czemu mamy możliwość zaoferowania naszym klientom maksymalnej przewagi w zakresie technologii osłon przeciwsłonecznych.

Wykonujemy głównie następujące instalacje:

- żaluzje i rolety
- rolety zewnętrzne i wewnętrzne
- rolety wewnętrzne i zewnętrzne
- rolety aluminiowe i materiałowe
- żaluzje poziome i pionowe
- plisy
- japońskie mury
- markizy
- moskitiery do wszystkich typów okien i drzwi balkonowych
- bramy rolowane, przemysłowe i segmentowe
- bramy wjazdowe przesuwne i dwuskrzydłowe

Wszystkie rodzaje rolet i rolet z możliwością napędu - sterowanie elektryczne. Oferujemy również serwis pogwarancyjny i naprawy z powyższego zakresu.

Integralną częścią naszych kompleksowych usług jest bezpłatne fachowe doradztwo i pomiary, dzięki którym zaprojektujemy odpowiednie rozwiązanie i ofertę cenową. W ten sposób bierzemy na siebie całe ryzyko i ponosimy pełną odpowiedzialność za tę ocenę.

Nasza firma K&K design, s.r.o. stale dostarcza swoim klientom nowości z zakresu technologii zaciemniających i drzwi wewnętrznych. Odwiedź nasz sklep, który znajduje się 190 m od przystanku Křižíkova w Ostrawie lub odwiedź naszą stronę internetową lub sklep internetowy, gdzie dowiesz się więcej. Cieszymy się na współpracę z Państwem.

Najwyższa jakość, perfekcyjna obsługa i szybkość to główne priorytety naszej firmy, które przekonają Cię, dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Produkty
  • żaluzje zewnętrzne, rolety zewnętrzne, pionowe tkaniny wewnętrzne, osłona, rolety bambusowe , moskitiery
  • metalowe bramy wejściowe, kowal produkcja, ogrodzenia metalowe, akcesoria- ogrodzenia i bramy, konstrukcje metalowe

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha