JATKA-KURKA s.r.o.


K Rybnickum 359, Otice 747 81
Firma JATKA-KURKA, s.r.o. zajmuje się skupem, ubojem i tuszami wieprzowymi oraz późniejszą sprzedażą i wysyłką połówek wieprzowych, podrobów i wieprzowiny.

Sprzedaż i ubój świń:

- wieprzowina
- dystrybucja i dystrybucja wieprzowiny
- przetwórstwo połówek wieprzowych
- skup żywca wieprzowego
- transport żywych zwierząt
- podroby
- płuca
- wątroba
- nerki, serce, żołądki
- smalec wieprzowy
- przepona, śledziona.

Produkty
  • wędzonki , kiełbasy, szynka duszona,sortyment mięsny, mięso mielone
Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Produkty
Skup i ubój trzody chlewnej Opawa - świeże produkty wieprzowe z rzeźni

Skup i ubój trzody chlewnej Opawa - świeże produkty wieprzowe z rzeźni

Wszelkie produkty wieprzowe z rzeźni kupisz u firmy JATKA-KURKA s.r.o. w miejscowości Otice u Opawy, która zajmuje się skupem i ubojem świni. Szukasz świeżego mięsa wysokiej jakości w rozsądnej cenie? Wszystko możesz znaleźć w firmie JATKA-KURKA s.r.o. w miejscowości Otice u Opawy, która skupuje żywe świnie i następnie przetwarza półtusze wieprzowe. Oprócz tego produkujemy wyroby wieprzowe, takie jak: - boczek i okrawki wieprzowe - żołądki - serce - płucka - przepona - wątroba - nerki - śledziona - smalec. Dostarczamy mięso wieprzowe naszym klientom i dostawcom. Gwarantujemy świeżość naszego mięsa!


Mięso wieprzowe prosto z rzeźni – rzeźnia trzody chlewnej i rozbiór mięsa, jakość i świeżość

Mięso wieprzowe prosto z rzeźni – rzeźnia trzody chlewnej i rozbiór mięsa, jakość i świeżość

Firma JATKA-KURKA s.r.o. przeprowadza ubój trzody chlewnej i rozbiór mięsa, następnie sprzedaż świeżego wysokiej jakości mięsa wieprzowego prosto z rzeźni w okolicy Opawy i Ostrawy. Przyjdź po świeże mięso prosto z rzeźni do firmy JATKA-KURKA, s.r.o., która przeprowadza ubój trzody chlewnej w wysokiej jakości i następnie produkuje mięso wieprzowe i wyroby mięsne. Jesteśmy dostępni dla klientów nie tylko z okolicy Opawy, ale również Ostrawy i okolicy. W naszym sklepie przeprowadzamy ubój trzody chlewnej i przetwarzanie półtuszy wieprzowych do 1100 sztuk ubitych trzody chlewnej. Oferujemy następujące wyroby z ubitej trzody chlewnej: - półtusze wieprzowe - żywiec bekonowy - okrawki - płucka - śledziona - wątroba - nerki - serce - krojony żołądek - inne wyroby z ubitej trzody chlewnej Zapewniany eksport świń i dystrybucję naszych wyrobów dostawcom i do sklepów klienckich, mamy również ceny umowne dla produktów i usług, w tym zniżki dla partnerów długoterminowych. Gwarantujemy jakość i świeżość, przyjdź i odwiedź naszą firmę JATKA-KURKA, s.r.o. w miejscowości Otice.


Świeże mięso wieprzowe, produkty mięsne i półtusze wieprzowe z rzeźni

Świeże mięso wieprzowe, produkty mięsne i półtusze wieprzowe z rzeźni

Świeże mięso wieprzowe z rzeźni, produkty mięsne i półtusze wieprzowe z produkcji naszej firmy Jatka-Kurka, s.r.o. w miejscowości Otice u Opawy. JATKA-KURKA s.r.o. przeprowadza ubój i skup trzody chlewnej w miejscowości Otice u Opawy. Półtusze wieprzowe przetwarzamy w wysokiej jakości i następnie produkujemy mięso wieprzowe i produkty mięsne w wysokiej jakości. Sprzedajemy zawsze świeże wyroby mięsne: - smalec - boczek i okrawki wieprzowe - wątrobę, płucka i nerki - śledzionę, przeponę - żołądki wieprzowe. Wyroby i półtusze wieprzowe są dystrybuowane do sklepów klientów. Świeże mięso i wyroby można kupić u nas w miejscowości Otice u Opawy.