HON-KUCHYNE studio Opava
Zakazkova vyroba kuchyni


Krnovska 553/184, Opava 747 07
Studio kuchenne - firma HON-kuchyně Opava sprzedaje, dostarcza i montuje kuchnie na wymiar producenta mebli HON a.s. z ponad 90-letnią tradycją.

W naszej pracowni w Opawie nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w umówionym wcześniej spotkaniu z indywidualnym projektem tak, aby wyprodukowana kuchnia spełniała Państwa wymagania, a jednocześnie była praktyczną częścią Twojego życia.

Nie lekceważ wyboru kuchni i zasięgnij porady ekspertów - konsultacje, skupienie i projekt graficzny (wizualizacja) u nas gratis. Zapewnimy Ci wszystko w najwyższej jakości, a Ty możesz liczyć na profesjonalne podejście, w którym z przyjemnością doradzimy przy opracowaniu projektu zgodnie z Twoim wieloletnim doświadczeniem.

Studio kuchenne HON Opava to firma, która pomoże Ci w realizacji Twoich pomysłów na idealne życie.
Służymy fachową poradą z naszym doświadczonym projektantem, skupimy przestrzeń bezpośrednio w Twoim domu oraz bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację i propozycję cenową.
Korzystamy wyłącznie z podzespołów i urządzeń renomowanych marek takich jak Blum, Bosch, Egger, Franke, Gorenje, Schachermayer, Siemens.

Dzięki zastosowaniu modelowego rozwiązania wykorzystującego system modułowy możemy funkcjonalnie rozwiązać aranżację kuchni dla rodzin z dziećmi, seniorów czy nawet dla wyspecjalizowanych organizacji.

Produkcja, projektowanie, sprzedaż, import i montaż, po prostu kompleksowe usługi w zakresie tworzenia nowoczesnych kuchni, jadalni, wyposażenia kuchni czy aneksów kuchennych.

Produkcja kuchni na zamówienie według wizualizacji:
- modelowe rozwiązanie wykorzystujące system modułowy
- funkcjonalny rozkład kuchni
- wizualizacja, propozycja ceny i bezpłatne konsultacje
- skupienie przestrzeni kuchennej bezpośrednio na kliencie
- kompletna instalacja
- import i montaż oraz doradztwo

Produkty
  • szafki kuchenne, szafki kuchenne, blaty kuchenne, lady barowe, stoły kuchenne, krzesła kuchenne, stołki barowe
  • sypialnie dopasowane, indywidualne zestawy kuchni, projekty pokoi, produkcja mebli ponad rozmiar

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha