Auto Hegr, a. s., provozovna Sternberk
autorizovany servis SKODA


Autosalon Auto Hégr, a.s. w Šternberk jest autoryzowanym sprzedawcą nowych i używanych samochodów i części zamiennych ŠKODA. Możesz kupić modele SCALA, SUPERB, KODIAQ i więcej. Prowadzimy również autoryzowany serwis samochodów osobowych i dostawczych ŠKODA i VW.
 Zapewniamy naszym klientom możliwość zakupu dowolnego samochodu do wynajęcia.

W naszym salonie samochodowym możesz zobaczyć modele SUPERB, SCALA, FABIA, OCTAVIA, KODIAQ, KAMIQ, CITIGO, KAROQ i RAPID na różnych poziomach wyposażenia. Poszczególne elementy można dostosować do własnych potrzeb i wymagań. Doradzimy ci przy wyborze samochodu, a także od strony finansowej, kiedy nasz klient może kupić dowolny samochód potrzebny do leasingu w celach prywatnych i biznesowych.

Prowadzimy autoryzowany serwis z najlepszym wyposażeniem technicznym do samochodów osobowych i dostawczych ŠKODA i VW.
Zapewniamy prace karoseryjne i lakiernicze, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, pomiary emisji, przygotowanie do przeglądu technicznego, montaż radioodbiorników samochodowych, akcesoriów samochodowych i wyposażenia zabezpieczającego, wymianę opon, olejów, mycie rąk i całodobową służbę ratunkową.
Drobne naprawy są przeprowadzane na miejscu, a w bardziej skomplikowanych przypadkach zapewniamy holowanie pojazdu do miejsca docelowego.
 
Sprzedajemy używane samochody tylko z jasną historią, książką serwisową i głównie w stanie nienaprawionym i nienaprawionym. Gwarantujemy ponadstandardową gwarancję uczciwych cen nowych sztuk.
Możemy zorganizować przekazanie wymaganego samochodu do jednego z naszych oddziałów i możliwość finansowania zgodnie z Twoimi możliwościami, a także wymianę.

Sprzedajemy tylko niezawodne oryginalne części zamienne o długiej żywotności w rozsądnych cenach. Potrzebne elementy mamy w magazynie prawie natychmiast.

Fani z pewnością docenią nasz korzystny system lojalnościowy Club AUTO HÉGR z bogatą ofertą zniżek i bonusów na zakupione samochody, części zamienne, akcesoria i inne usługi.

Gwarantujemy wysoki profesjonalizm naszego personelu, elastyczne i prawidłowe postępowanie, niezawodność i dotrzymywanie ustalonych terminów, a przede wszystkim najwyższą jakość samochodów i części zamiennych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Na sprzedaż:

 - telefon: +420 583 031 942
 - E-mail: prodej@stbk.auto-hegr.cz

Używane samochody:

 - telefon: +420 583 031 943
 - E-mail: ojete.vozy@stbk.auto-hegr.cz

Usługa:

 - telefon: +420 583 031 945
 - E-mail: servis@stbk.auto-hegr.cz

Części zamienne i akcesoria:

 - telefon: +420 583 031 947
 - e-mail: substitute.dily@stbk.auto-hegr.cz

Wiadomość:

 - Telefon: + 420 583 031 941

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Auto Hegr, a. s., provozovna Sternberk autorizovany servis SKODA
Strona (witryna) internetowa
Auto Hegr, a. s., provozovna Sternberk
www.auto-hegr.cz
Adres

Adres

Olomoucka 2318/110
Sternberk 785 01

info@stbk.auto-hegr.cz
+420 583 031 941

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha