DAPAS spol. s r.o.


Masarykovo nam 66, Konice 798 52
Firma DAPAS, spol. s.r.o. z Prostějov produkuje i dostarcza materiały opakowaniowe w wielu projektach zgodnie z potrzebami klienta. Głównymi produktami firmy są HDPE i LDPE paletyzowane lub zwijane worki i worki. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty nie tylko do klientów z Prostějova i Ołomuńca, ale także w całej Republice Czeskiej.

Produkujemy i sprzedajemy:
Folie, węże i półwęże LDPE, które nadają się do pakowania towarów, produktów i żywności. Są bezpieczne do pakowania żywności i towarów. Nasza folia zabezpiecza towar przed wilgocią i kurzem, ale także służy do mocowania towaru na paletach. Możesz wybierać spośród wielu parametrów.
W ofercie znajdziecie folie termokurczliwe, spożywcze, przesuwne, antypoślizgowe, do pakowania ręcznego i maszynowego, folie MDPE. Zaopatrujemy rynek w folie i plandeki LDPE w rolkach, które nadają się do pakowania maszynowego i ręcznego.

Folie HDPE są odpowiednie dla przemysłu spożywczego. Są wodoodporne, odporne na wilgoć i parę wodną, a także stabilizowane na działanie promieni słonecznych.

Produkujemy worki LDPE i HDPE z polietylenu o małej gęstości z zakładkami, płaskie, paletyzowane, zamykane luzem, na rolce oraz w innych wykonaniach, jako worki transportowe i paletyzujące do pakowania produktów wielkogabarytowych.

Worki LDPE i HDPE - woreczki strunowe, kolorowe, klipsowe i na przekąski aż po woreczki z klapką samoprzylepną i wiele innych wzorów, nadające się do żywności oraz do uniwersalnego i wodoodpornego pakowania towarów.

Folie bąbelkowe dwu- lub trzywarstwowe, pocięte na paski, ze stabilizacją antystatyczną lub UV. Łatwa w użyciu ochrona podczas owijania towarów i przeplatania opakowań.

Torby transportowe z nadrukiem reklamowym z materiału HDPE i LDPE. Możliwość zadruku jednostronnego i dwustronnego oraz do wyboru 8 kolorów.

Folie stretch maszynowe nadają się do stosowania w poziomych i pionowych maszynach pakujących. Ich zaletą jest łatwość dostosowania do zapakowanego produktu. Dostarczamy folie ręczne do ręcznego pakowania towarów.

Półfabrykaty i nakładki LDPE - rolowane, luzem, blokowane - przeznaczone do pakowania półproduktów, wyrobów gotowych i żywności.

Produkty
  • worki i torby , plastikowe butelki , skrzynie i palety z tworzyw sztucznych, folie stretch i termokurczliwe
Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Produkty
Materiał opakowania, folia bąbelkowa, worki i torby sprzedaż Czechy

Materiał opakowania, folia bąbelkowa, worki i torby sprzedaż Czechy

Jeśli szukasz w Czechach firmy sprzedającej materiały opakowaniowe, torby, worki i folie bąbelkowe, to nie wahaj się skontaktować się z naszą firmą! Dostawa wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym transportu do klienta. Dostarczamy materiały opakowaniowe do zakładów przemysłowych, magazynów, mniejszych klientów i przedsiębiorców. Nasze produkty: -folie LDPE -węże półwęże -worki -woreczki -torby -folie bąbelkowe itd. Kompletną ofertę i więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.