Auto Hegr, a.s., provozovna Sumperk
autorizovany partner SKODA


Autosalon Auto Hégr, a.s. z oddziałem w Šumperku specjalizuje się w sprzedaży samochodów, nowych i używanych samochodów Škoda. Możesz wybierać spośród modeli Scala lub Superb i nie tylko. Zadbamy również o autoryzowany serwis, sprzedaż samochodów leasingowych i oryginalnych części zamiennych.

Odwiedź nasz pokaz samochodów, na którym możemy sprzedać nowe i używane samochody marki Škoda. Mamy popularne modele, takie jak Scala, Superb, Kodiaq, Octavia, Fabia i inne.

Mamy duży wybór samochodów seryjnych, które są gotowe do odbioru, ale nasz pomocny personel doradzi, nawet jeśli chcesz samodzielnie skonfigurować samochód. Samochody można kupić u nas na leasing i kredyt. W ramach usług finansowych obowiązkowe jest także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane eksploatacją pojazdu i ubezpieczenie kadłuba silnika. Zadbamy również o wylogowanie i logowanie do rejestru pojazdów.

Jeśli jesteś jednym z naszych fanów, skorzystaj z naszego programu lojalnościowego Club Auto Hégr, który pozwala uzyskać korzystne bonusy i rabaty na zakupione samochody, akcesoria, części zamienne i usługi naszego serwisu.

Jeśli zdecydujesz się na zakup starszego samochodu, gwarantujemy, że wszystkie używane samochody są testowane prawnie i technicznie, a ceny odpowiadają stanowi danego pojazdu. W większości przypadków nie są to samochody rozbite i naprawione, ale samochody z czytelną historią i książką serwisową. Ponadto możesz korzystać z opcji wymiany i zaliczki.

Zapewniamy wszelkie naprawy samochodów Skoda i Volkswagen. Dzięki wysokiemu wyposażeniu technicznemu naszego autoryzowanego serwisu możesz być pewien jakości pracy. Zajmujemy się malowaniem, karoserią, przeglądami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, pomiarami emisji, instalacją akcesoriów samochodowych, wyposażenia zabezpieczającego i radioodbiorników, przygotowaniem samochodu do przeglądu technicznego, wymiany opon i olejów oraz innych niezbędnych napraw.

Sprzedajemy również oryginalne części zamienne i akcesoria do samochodów Skoda, VW i AUDI. Gwarantujemy wysoką jakość towarów i ich długą żywotność.

Ważne kontakty:
Wyprzedaż
Numer telefonu: +420 583 301 007
E-mail: info@sumperk.auto-hegr.cz

Używane samochody
Numer telefonu: +420 583 301 007
E-mail: ojete.vozy@sumperk.auto-hegr.cz

Service
Numer telefonu: +420 583 301 006
E-mail: info@sumperk.auto-hegr.cz

Części zamienne i akcesoria
Numer telefonu: +420 583 301 004
E-mail: replaceements.dily@sumperk.auto-hegr.cz

Zgłoś
Numer telefonu: +420 583 031 941
E-mail: info@sumperk.auto-hegr.cz

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Auto Hegr, a.s., provozovna Sumperk autorizovany partner SKODA
Strona (witryna) internetowa
Auto Hegr, a.s., provozovna Sumperk
www.auto-hegr.cz
Adres

Adres

Jesenicka 2839/1b
Sumperk 787 01

info@sumperk.auto-hegr.cz
+420 583 301 002

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha