SEPAJACOM s.r.o.
Servis nakladnich vozidel a navesu


Jeśli szukasz doświadczonych mechaników samochodowych, którzy specjalizują się w naprawach, serwisie i diagnostyce samochodów ciężarowych i naczep, to znajdziesz ich w SEPAJACOM s.r.o. W Ołomuńcu. Nasz serwis samochodów ciężarowych i naczep zapewni wszystko, czego potrzebujesz do swojego pojazdu, w tym weryfikację tachografu, a także zapewni wysokiej jakości serwis opon.

Jesteśmy najnowocześniejszym serwisem dla samochodów ciężarowych i naczep. Naprawiamy i diagnozujemy pojazdy DAF, Volvo, MAN, Mercedes, Iveco, Scania. W nasze ręce możesz powierzyć naprawę instalacji elektrycznych, niezależnego ogrzewania (WEBASTO, EBERSPĘCHER) a także klimatyzacji samochodowej.

Zajmiemy się również naprawą naczep Schmitz, Kögel, SCHWARZMÜLLER i Krone. Wykonujemy naprawy powypadkowe, takie jak prostowanie ramy czy naprawy konstrukcji i tylnych drzwi. Wykonujemy również zadania serwisowe, takie jak regulacja ciśnień hamulców, sprawdzanie okładzin i klocków hamulcowych, bębnów i tarcz hamulcowych i wiele innych.

Zapewniamy profesjonalny i staranny montaż oraz serwis klimatyzacji samochodowej oraz niezależnego ogrzewania. Czyścimy, dezynfekujemy i napełniamy klimatyzację. Naszym stałym klientom zapewniamy serwis NONSTOP 24 godziny na dobę.

Częścią naszego warsztatu jest również serwis oponiarski, gdzie profesjonalnie naprawiamy uszkodzenia mechaniczne opony, a także zajmujemy się bieżnikowaniem opon. Możesz także kupić fabrycznie nowe opony od sprawdzonych producentów opon do samochodów ciężarowych.

Inne nasze działania obejmują weryfikację tachografów, przygotowanie MOT oraz diagnostykę pojazdów i naczep.

Skupiamy się na sprzedaży nowych ciężarówek DAF - zawsze chętnie udzielimy szczegółowych informacji, a także doradzimy w wyborze.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa SEPAJACOM s.r.o. Servis nakladnich vozidel a navesu
Strona (witryna) internetowa
SEPAJACOM s.r.o.
www.sepajacom.cz
Adres

Adres

Slechtitelu 695/6
Olomouc 779 00

info@sepajacom.cz
+420 725 734 377

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha