REKMA, spol. s r.o.


Firma wyspecjalizowana REKMA, sp. Z oo s r.o. z siedzibą w Brzecławiu dysponuje nowoczesną technologią podróżniczą. Oferujemy maszyny do naprawy i konserwacji dróg, które przedłużają żywotność nawierzchni betonowych i asfaltowych autostrad, dróg, mostów, parkingów, lotnisk lub podłóg przemysłowych. Pomożemy Ci również w doborze użytych materiałów.

Ściśle współpracujemy z amerykańską firmą CRAFCO, dlatego jesteśmy dystrybutorem materiałów i maszyn tej firmy, który oferuje:
- kompletny system maszyn
- zaprawa
- materiały do naprawy
- sznury uszczelniające
- geokompozyty
- impregnacja powierzchni cementowo-betonowych
- odmładzanie i konserwacja powierzchni asfaltobetonowych
- recykling na gorąco.

Oprócz materiałów do naprawy dróg znajdziesz również maszyny do ich zastosowania. Maszyny do konserwacji i naprawy nawierzchni drogowych to najwyższa jakość na rynku światowym - świetna jakość, wydajność i komfort użytkowania.

W produktach znajdziesz również piece do fug Crafco, które charakteryzują się niezrównaną prędkością nagrzewania materiału do temperatury aplikacji, minimalnymi wymaganiami dotyczącymi konserwacji i czyszczenia, wysoką wydajnością i bezpieczeństwem. Kuchenki są dostępne w kilku rozmiarach:
- mini kuchenki Mini - 37 i 110 litrów
- Kuchenki SuperShot z podgrzewanym wężem - 227 i 473 litrów
- kuchenki EZ 500 (500 litrów) z wyborem węża podgrzewanego lub nieogrzewanego.

Najlepszym wyborem do przygotowania pęknięć jest CRAFCO Pavement Cutter 200, który jest również dostępny w naszej ofercie. Jest to potężna maszyna z regulowaną szerokością i głębokością cięcia, która frezuje pęknięcia na powierzchniach asfaltowych i betonowych. Prosta obsługa, długa żywotność i wysoka wydajność sprawiają, że ta maszyna jest najlepiej sprzedającym się dzikim crackerem na świecie.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa REKMA, spol. s r.o.
Strona (witryna) internetowa
REKMA, spol. s r.o.
www.rekma.net
Adres

Adres

Mendlova 3298/11
Breclav 690 03

rekma@rekma.net
+420 519 323 981

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha