GRMAN - PROFIMONT
ISOTRA partner


Firma GRMAN - PROFIMONT s.r.o. jest słowackim partnerem czeskiej firmy ISOTRA w Bratysławie, która zajmuje się dostawą wysokiej jakości technologii zacienienia. Wśród produktów znajdziesz wszelkiego rodzaju żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne, markizy na balkon, japońskie ściany, a także rolety zewnętrzne i japońskie.

ISOTRA to marka symbolizująca tradycję, ciągły rozwój, jakość materiału, dojrzałość technologiczną, niezawodną pracę setek pracowników i wiele innych parametrów, które składają się na produkty końcowe firmy.

Rolety:
- poziomy
- pionowy
- na zewnątrz
- wewnętrzny
- dach
- plissé - plisowana roleta
- aluminium, drewno, plastik

Główne produkty obejmują również rolety. Są odpowiednie dla tych, którzy preferują cieniowanie tkanin i lubią uzupełniać wnętrze domu. Możesz wybierać spośród kilku rodzajów i wzorów żaluzji materiałowych:
- materiał
- na zewnątrz
- dach
- ekrany z tkanin technicznych
- przednie okno
- zaciemnienie dla całkowitego zaćmienia

Oferujemy również markizy, które ochronią Cię nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale także przed deszczem dzięki specjalnej powłoce są wodoodporne.

Na koniec możesz również wybrać japońskie ściany (żaluzje), które stanowią alternatywę dla żaluzji pionowych. Mogą być używane do zacieniania dużych powierzchni, ale także do dzielenia dużych pomieszczeń. Oferujemy szeroki wybór kolorów i dekorów z możliwością sterowania elektrycznego.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa GRMAN - PROFIMONT ISOTRA partner
Strona (witryna) internetowa
GRMAN - PROFIMONT
www.edb.eu
Adres

Adres

Racianska 71/A (vstup zo Sliacskej ulice)
Bratislava 831 02

alexander.grman@gmail.com
+420 903 540 562

zobacz na mapie

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha