BEST OSTRAVA s.r.o.


  • farby ścienne , farby zewnętrzne, tynki zewnętrzne ścian , farby do metalu , farby do drewna , farby na dach , produkty tonujące , farby w spraju , farby przemysłowe

  • zagłada gryzoni, niszczenie drobnoustrojów, higieniczna niezawadność obiektów, zwalczanie szkodników, stosowanie środków owadobójczych, spraye ochronne

  • powłoki- dostawy, przemysłowe powłoki antykorozyjne ,szeroka gama materiałów malarskich

  • chemia do czyszczenia betonu , mays uszczelniające , kleje budowlane i przemysłowe , pianka

  • systemy powłok , zaprawy , elastyczne uszczelniacze , kleje , środki chemiczne do czyszczenia , pokrycia
Company Best Ostrava s.r.o. z filią w Cieplicach od dawna specjalizuje się w ochronie drewna i impregnacji konstrukcji drewnianych.
Nasza firma zajmuje się również ochroną drewna i muru, a także impregnacją ciśnieniową, która zapewnia najbardziej niezawodną ochronę drewna przed pleśnią, gniciem, grzybami rozkładającymi drewno, rozmnażaniem szkodników lub warunkami atmosferycznymi. Mamy do czynienia z dachem porażonym przez dżdżownice.
Do impregnacji polecamy i używamy produktów Bochemit i Karbolineum, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Wykonujemy zapobiegawczą impregnację ciśnieniową drewna.

Impregnacja nadaje się do wszystkich produktów z drewna, takich jak:
budowa domów drewnianych
dachy
- meble wewnętrzne i zewnętrzne
- drzwi i framugi drzwi
- parkiet
-ploty
-terasy, pergole
- place zabaw dla dzieci
-palisady i stawki.

Impregnacja nadaje się do każdej drewnianej konstrukcji.

Nasza firma BEST OSTRAVA impregnuje więźby dachowe i konstrukcje drewniane w całym regionie morawsko-śląskim i ustickim - Teplice, Usti nad Labem, Litomerice.

Impregnacja służy jako ochrona drewna, która chroni przed wilgocią i szkodnikami, tym samym znacząco wpływając na jego żywotność.

Nie lekceważ zapobiegania atakom drewna przez szkodniki biotyczne.
Atakowanie dachu dżdżownicami lub żukami nie jest odosobnionym przypadkiem. Właściwe zapobieganie pozwala uniknąć niepotrzebnych niedogodności i pozwala zaoszczędzić czas, a zwłaszcza pieniądze.
Dbałość o drewno nie powinna być niedoceniana i należy o tym pomyśleć nie tylko przed umieszczeniem drewnianych elementów w budynkach lub ogrodach, ale także w perspektywie długoterminowej kontroli i interwencji. Podczas pracy z drewnem zapobieganie zawsze się opłaca.

Specjalistyczne podejście i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zapewni ochronę drewna na profesjonalnym poziomie. W ramach naszych usług zapewnimy Ci profesjonalne badanie i konsultacje, w tym propozycję rozwiązania, a następnie pracę w przystępnych cenach.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa BEST OSTRAVA s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
BEST OSTRAVA s.r.o.
www.bestostrava.cz
Adres

Adres

Nadrazni 3223/138d
Ostrava-Privoz 702 00

info@bestostrava.cz
+420 596 133 692

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha