Vaclav Adam
Likvidace gastroodpadu


Firma Václav Adam zajmuje się utylizacją odpadów gastronomicznych. Odpady biologiczne utylizujemy w sposób ekologiczny. Usługa ta przeznaczona jest dla stołówek i restauracji, szkół i przedszkoli oraz innych przedsiębiorstw gastronomicznych, które zobowiązane są do ekologicznej utylizacji tych odpadów. Utylizacja gastroopdadów dla Ołomuńca i okolic (Šternberk, Litovel, Uničov, Mohlenice, Zábřeh, Přerov, Prostějov, Lipník n.B i inne).

Co mamy do dyspozycji?
Odpady biodegradowalne (pomelo, gastro-odpady, resztki żywności, resztki żywności, odpady kuchenne, odpady biodegradowalne, utylizacja 200108, skórki z owoców i warzyw), surowce nienadające się do spożycia, towary zużyte, zużyty olej i tłuszcz jadalny (np. frytownica) . VŽP III (mięso, wędliny, skorupki jaj). Wywóz zużytych towarów z magazynów, sklepów. Utylizacja produktów mlecznych. Utylizacja mięsa i wędlin. Utylizacja żywności. Utylizacja owoców i warzyw. Usuwanie produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i żywności nienadających się do spożycia.

Dla kogo utylizacja odpadów gastronomicznych i innych?
- restauracja
- bistro
- pizzeria
- jadalnie
- stołówki szkolne lub kuchnie
- stołówki
- hotele
- piekarnie
- magazyny
- sklepy spożywcze
- rzeźnictwo i wędliny.

Dlaczego utylizować ekologicznie?
Utylizacja odpadów żołądkowych jest regulowana przepisami prawa. Pozostałości po przygotowaniu żywności nie mogą być wykorzystywane do pasz dla zwierząt.

Znajdziesz nas pod adresem Hnojice 132, Šternberk.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Vaclav Adam Likvidace gastroodpadu
Strona (witryna) internetowa
Vaclav Adam
gastrolikvidace.cz
Adres

Adres

Hnojice 132
Hnojice 785 01

va.adam@seznam.cz
+420 720 963 484

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha