SEFO plus, s.r.o.


  • prace obróbcze, tokarskie prace , praca frezowanie, szlifowanie cylindryczne, szlifowanie powierzchni, obróbka CNC

  • inżynieria , obróbka metali, konstrukcei stalowe , stolarka budowlana, spawanie konstrukcji, obróbka metali

  • cylindryczne sekcje , płaskowniki , pręty okrągłe , pręty kwadratowe , pręty sześciokątne , cienkościenne belki, rury , rury strukturalne , blachy ocynkowane kalibrowane

  • materiały tnące, instrukcja obróbk , obróbka strumieniem wody , narzędzia do formowania metali, cięcie laserowe
Spółka SEFO plus s.r.o. z siedzibą we Fryštáku koło Zlína znajduje się w Czechach, państwie Unii Europejskiej. Jest to jedna z największych firm branżowych w Europie.
Spółka SEFO plus s.r.o. zajmuje się produkcją noży do wykrawania i matryc perforujących dla firm obuwniczych i skórzanych. Produkuje noże tnące, wykrawające i do siekania oraz matryce perforujące zgodnie z dostarczonymi dokumentami. Wykorzystują najnowocześniejsze technologie, takie jak elektroerozja, frezowanie CNC, cięcie wodne i laserowe.

Do produkcji noży używamy wysokiej jakości stali nożowej, którą dostarcza nam austriacka firma BÖHLER, dziurnikiikołkisą dostarczane przez szwedzką firmęGerdins.
Dostarczamy noże do siekania producentom obuwia, galanterii, do przemysłu odzieżowego i tekstylnego, wyrobów rymarskich i innych firm skórzanych.

Noże wykrawające, noże tnące, do siekania:
- produkcja w dowolnym kształcie idealnie pod klienta, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz najnowocześniejszych materiałów noże wykrawające są dokładne i mają długą żywotność.

Produkujemy specjalne noże wykrawające zgodnie z wymaganiami klienta dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Są dokładne i mają długą żywotność.

Noże do krojeniasą wykonane z cienkiego ostrza.Jest ono umieszczone w płycie duraluminium. Ostrza mogą się nagrzewać, dzięki czemu można je stosować w przemyśle opakowaniowym, np. do cięcia tworzyw sztucznych lub do cięcia skóry czy ewent. tekstyliów.

Produkujemy matryce perforacyjne w dowolnym kształcie idealnie pod klienta. Płyty tnące są cięte laserem lub strumieniem wody. Dziurnikisą wykonywane na odcinarce do drutu. Matryce perforacyjne mają wysoką precyzję i długą żywotność.

Produkujemy również matryce krampen dowtłaczania ozdobnych kołków w skórę, matryce do perforowania i wtłaczania elementów dekoracyjnych w wkładki oraz matryce do podeszew gumowych.

Frezowanie CNC i obróbka elektroerozyjna:
- na zamówienie zajmujemy się produkcją tłoczników, uszczelek w małych seriach do 500 sztuk.

Tematy:

produkcja noży do wykrawania, cięcia, siekania, matryce perforujące, obróbka elektroerozyjna, frezowanie

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa SEFO plus, s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
SEFO plus, s.r.o.
www.sefoplus.cz
Adres

Adres

Holesovska 406
Frystak 763 16

sefo@volny.cz
+420 577 912 742

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha