SKANEKO


Najnowocześniejsze maszyny i linie technologiczne do przetwórstwa spożywczego wraz z częściami zamiennymi dostarcza firma inż. Václav Kroupa SKANEKO. Reprezentujemy światowe firmy produkcyjne w zakresie technologii żywności nie tylko w Czechach, ale także na Słowacji.

Zapewniamy pełną gamę rozwiązań dla różnych linii przetwórczych, sortowniczych czy produkcyjnych, czy to przetwórstwa owoców, warzyw, mięsa, ryb czy mleka.

W zakresie linii technologicznych do przetwórstwa warzyw i owoców można wybrać maszyny do obróbki marchwi i innych warzyw podłużnych, obieraczki do czosnku i cebuli, maszyny do przerobu sałaty, fasoli lub ziemniaków oraz innych warzyw korzeniowych. Posiadamy również maszyny do oddzielania pulpy od nasion, stonerów i stalkerów. W tym obszarze dostarczamy również myjki lub suszarki do owoców i warzyw, linie do obierania parowego, krajarki, kostki i krajalnice.

W sprzedaży posiadamy również maszyny do przetwórstwa ryb, czyli kuchenki, filetery czy urządzenia do krojenia główki i ogona ryby czy odkurzacze do czyszczenia ryb podczas gotowania. Ogromną pomocą będą również zamrażarki.

U nas można również zakupić linie do krojenia, krojenia lub pakowania próżniowego mięsa oraz innych produktów i produktów spożywczych.

W naszym portfolio maszyn i linii, które znajdą zastosowanie w przemyśle spożywczym, znajdują się również wagi i wagi kombinowane, analizatory tłuszczu, napełniacze, kapslownice, liofilizatory, zaślepki, warniki, pasteryzatory oraz tunele chłodnicze czy odkurzacze.

Na rynku czeskim i słowackim reprezentujemy takie firmy jak CABINPLANT A / S, KROMA A / S, LIMITECH A / S, PIGO S.R.L., SORMAC B.V., TOMRA UNIMAC - GHERRI S.R.L. i inni producenci technologii żywności.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa SKANEKO
Strona (witryna) internetowa
SKANEKO
www.skaneko.eu
Adres

Adres

Kratka 773/15
Trebic 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha