SONDEO s.r.o.
stavebni projekce

CZKGeodetické práce

Prace projektowe, paszportacja i ponowny wywóz budynków, prace geodezyjne i geologiczne, usługi koordynatora BHP, nadzór budowlany i inne działania w dziedzinie budownictwa są realizowane przez SONDEO s.r.o. Wykonujemy prace w całej Republice Czeskiej i jesteśmy w stanie w jak największym stopniu sprostać wymaganiom naszych klientów. Znajdziesz nas na Blatného 1885/36, Brno.

Usługi:
- działalność w zakresie inżynierii projektowej
- projekt budowlany, projekt budowlany
- specjalne działania w zakresie zaopatrzenia w wodę pitną (wykonujemy pomiary i diagnostykę sieci wodociągowych z naciskiem na hydraulikę rur i jakość transportowanej wody pitnej, wykonujemy kontrolowane płukanie sieci wodociągowych)
- nadzór budowlany, nadzory
- ankiety IG
- prace geodezyjne
- geodezja inżynierska
- geometryczne plany oznakowania budynku, wyznaczenie granicy własności gruntów zarejestrowanych w katastrze nieruchomości, przygotowanie dokumentacji geodezyjnej faktycznej budowy, stworzenie materiałów mapowych, oznaczenie planu piętra przyszłej budowy w terenie ....... itd.
- paszportizacja (dokumentująca wpływ konstrukcji na otaczające budynki)
- paszport budowlany (uproszczona dokumentacja budowlana)
- przeglądy diagnostyczne, diagnostyka budynków i konstrukcji, przeglądy konstrukcyjno-techniczne i diagnostyka konstrukcji (skaner laserowy 3D, pomiar odkształceń, nachyleń, zbieżności, integralności pali, próby obciążeniowe gleb i luźnych ..... i więcej)
- Koordynator ds. BHP.

Podczas wykonywania prac mamy portfolio wykwalifikowanych ekspertów, którzy specjalizują się w określonych obszarach budownictwa. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, nie wahaj się z nami skontaktować.


Katalog firm:    

Usługi geologiczne i geodezyjne

,

Práce projektowe w budownictwie

,

Nadzór budowlany

,