Uklidove sluzby Henrieta


Niezawodna usługa sprzątania firmy Henrieta zapewnia regularne i jednorazowe sprzątanie ogólne firm, pensjonatów i gospodarstw domowych. Zapewniamy profesjonalne czyszczenie maszynowe, mycie witryn i witryn, kompleksowe czyszczenie po lakiernikach i rekonstrukcjach. Czyścimy parą dywany, tapicerkę i sofy. Nasz personel sprzątający jest niezawodny, ostrożny i szybki. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Usługi porządkowe dla firm
Jesteśmy gotowi do uporządkowania terenu Twojej firmy. Wykonujemy regularne sprzątanie, ale także jednorazowe sprzątanie generalne firm, biur, obiektów przemysłowych, szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich, sprzątanie przychodni, powierzchni handlowych i firmowych, magazynów i budynków. Czyścimy dywany i wszystkie podłogi z różnych rodzajów i materiałów. Czyścimy beton, podłogi laminowane, płytki marmurowe i lastryko, parkiet, PCV i dywany.
Zapewniamy jednorazowe i regularne mycie okien i witryn, a także mycie okien po pracach malarskich, budowlanych, myciu ogrodów zimowych. W przypadku długotrwałej współpracy naszym celem jest bezpłatne mycie okien.

Zadbamy także o jednorazowe generalne sprzątanie pensjonatu, hotelu i apartamentu, a także kompleksowe sprzątanie gospodarstw domowych i mieszkań.

Dezynfekcja wewnętrzna:
- Regularnie dezynfekujemy biura, sklepy, zakłady produkcyjne, szkoły i przedszkola, boiska sportowe, gabinety lekarskie i inne. Stosujemy skuteczną dezynfekcję o przyjemnym zapachu, który jest przyjazny dla środowiska.

Do sprzątania używamy profesjonalnych myjek, nowoczesnej technologii oraz wydajnych myjek parowych. Specjalizujemy się w czyszczeniu maszynowym. Czyścimy dywany, sofy, taborety i inną tapicerkę.

Oczywiście parowe czyszczenie i dezynfekcja sanitariatów, łazienek i kuchni.

Jesteśmy zespołem sprzątającym, który jest wyszkolony, profesjonalny, sprawdzony i odpowiedzialny. Mamy duże doświadczenie w zakresie wszelkich prac porządkowych.
Działamy w regionie ołomunieckim. Wybierz u nas sprzątanie. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Uklidove sluzby Henrieta
Strona (witryna) internetowa
Uklidove sluzby Henrieta
www.uklid-henrieta.cz
Adres

Adres

Edvarda Benese 334/15
Olomouc 779 00

henrieta.rakasova@gmail.com
+420 608 550 307

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha