Ocni optika
G OPTIK s.r.o.


Optyka oftalmiczna G OPTIK s.r.o. sprzedaje szeroką gamę okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, oprawek do okularów i soczewek kontaktowych. Wykonamy również okulary na receptę lekarza. Oczywiście istnieje profesjonalne doradztwo, możliwość badań wzroku oraz profesjonalne podejście wyszkolonego personelu. Cieszymy się na spotkanie z naszą optyką w Znojmie i Morawskich Budziejowicach.

W naszej optyce oftalmicznej sprzedajemy:
- oprawki okularowe, okulary plastikowe z antyrefleksem, okulary wieloogniskowe, okulary korekcyjne damskie, męskie i dziecięce, etui na okulary, lupy, sznurki, preparaty do czyszczenia okularów. Możesz wybierać spośród dużej liczby okularów przeciwsłonecznych, które mogą być również wykonane jako dioptryczne.

Nasz wykwalifikowany personel pomoże Państwu w doborze okularów oraz zapewni szeroki wachlarz usług, takich jak fachowe doradztwo i serwis okularów. Indywidualne podejście do każdego klienta jest dla nas priorytetem. Przyjdź do nas, bezpłatnie zmierzymy dla Ciebie liczbę dioptrii i wybierzemy okulary, które są właśnie dla Ciebie!

Przyjdź i wybierz z naszej szerokiej gamy markowych okularów. Oferujemy szeroki wybór okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych wielu luksusowych i znanych marek. Sprzedajemy tylko oryginały - Salvatore Ferragamo, Guess, Brendel, Joop, Talla, Caroline Abram, Trussardi, Gucci, Bvlgari, Calvin Klein, Harley Davidson, Maxmara, Gant, Mango, Ray Ban, Lacoste i wiele innych.

Z nami znajdziesz najlepszą obsługę i usługi dla swojego wzroku. Powierz swoje oczy naszej profesjonalnej opiece, pomożemy Ci dobrać indywidualną korekcję wzroku.

Znaki towarowe:

Salvatore Ferragamo, Guess, Brendel, Joop, Talla, Caroline Abram

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Ocni optika G OPTIK s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Ocni optika
goptik.cz
Adres

Adres

Zamecnicka 323/4
Znojmo 669 02

info@goptik.cz
+420 602 308 500

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha