CARTINT, s.r.o.
Tonovani autoskel Uherske Hradiste


Firma CARTINT w regionach Uherské Hradiště i Uherský Brod oraz w innych częściach Moraw zapewnia przyciemnianie szyb samochodowych bez demontażu oraz nakłada folie samochodowe i ochronne na karoserie pojazdów.

Folie okienne stosujemy również do szkła budowlanego - folie termoizolacyjne, ochronne czy przeciwsłoneczne.
Dostarczamy szkło bezpieczne do budynków i przyciemniamy szyby do budynków.

Ustanowienie:
-Zlín-Louky, Pod Šternberkem 306.

Osobom prywatnym i firmom oferujemy szybką zmianę konstrukcji pojazdów dzięki zastosowaniu folii wrap - folii zmieniającej się na karoserię pojazdu. Folie te pełnią funkcję ochronną, dzięki czemu oryginalna farba nie jest narażona na zarysowanie lub wyblaknięcie.
Są to folie 3D, którymi można pokryć całe ciało lub tylko jego część - można je zastosować w różnych środkach transportu.

Oferujemy przyciemnianie szyb samochodowych, gdy nie ma konieczności demontażu szyby.
Zastosowane folie samochodowe zwiększają odporność szyby na ścieranie i zarysowania, mają długą żywotność i nie zmieniają koloru, zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, ograniczają możliwość olśnienia kierowcy.

Oferujemy bezpieczne folie okienne w przejrzystej formie, a także filtry przeciwsłoneczne w różnych odcieniach. Zmniejszają ryzyko zranienia podczas stłuczenia szkła, zapobiegają przedostawaniu się złodziei do budynku itp. Zastosowanie nadaje się do szklanych ścian lub drzwi np. W zakładach przemysłowych, szkołach, przedszkolach.

Folie odblaskowe przeciwsłoneczne stosujemy tam, gdzie potrzebujemy zminimalizować przenikanie ciepła do budynku przez okna, zaletą folii jest to, że są one nieprzejrzyste od zewnątrz, a jednocześnie zapewniają prywatność.

Izolacje termiczne, wewnętrzne folie odbijające promienie słoneczne, które nakłada się od wewnątrz, stosuje się tam, gdzie jest to konieczne, aby zminimalizować koszty ogrzewania. Do wyboru folie izolacyjne o przejrzystym designie oraz w wariantach kolorystycznych.

Warsztat montażowy:
-Zlín-Louky, Pod Šternberkem 306, areál Zlínprojekt.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa CARTINT, s.r.o. Tonovani autoskel Uherske Hradiste
Strona (witryna) internetowa
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres

Uherske Hradiste
Uherske Hradiste 686 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700

Znajdziesz nas również tutaj:

InstagramARES
captcha