TESARI CZ s.r.o.


Osady Lezaku 835, Chrast u Chrudimi 538 51
Firma TESAŘI CZ s.r.o. jest przetwórcą starego drewna w Czechach. Kupimy wszelkie materiały drewniane z Państwa budynków, takich jak domy jednorodzinne, chałupy, stodoły, szopy, budynki rolnicze, magazynowe, produkcyjne, przemysłowe. Wykonujemy profesjonalny demontaż, wyburzenia, ale także wymianę wszelkich drewnianych elementów ciesielskich domów i budynków, takich jak więźby dachowe, konstrukcje stropowo-stropowe, deski podłogowe, okładziny domów z desek opalanych słońcem. Nasza praca odbywa się całkowicie na nasz koszt bez udziału finansowego klienta, posiadamy własny transport i transport w całości na nasz koszt. Jeśli chodzi o odległość to kupujemy materiał poza granicami naszego stanu, więc odległość nie stanowi problemu.

Zakup drewna:
- zakup wszystkich materiałów drewnianych z twoich budynków:
- domy jednorodzinne, chałupy, stodoły, szopy
- obiekty rolnicze, magazynowe, produkcyjne, przemysłowe.

Profesjonalny demontaż, wyburzanie, ale także wymiana wszystkich drewnianych elementów ciesielskich domów i budynków:
- konstrukcja więźby dachowej
- konstrukcje stropowe i belkowe
- deski podłogowe
- drewniane okładziny domów z desek opalonych opalaniem.

Kupujemy dowolną ilość materiału, nie mamy granic. Ceny na wszystkie gatunki drewna ustalamy po osobistym oględzinach naszego technika na miejscu u klienta, ponieważ każdy materiał ma swoją specyfikę ze względu na swój wiek i należy to wziąć pod uwagę (atak szkodników i zgnilizny, jakość stolarki, ilość cięć i koryt w poszczególnych sztukach). Nasze biuro znajduje się pod adresem Osady Ležáků 835, Chrast u Chrudimi.

Produkty
  • budowy desek , łaty , deski , drewniane belki, drewniane płyty
  • budynek stolarski, stolarstwo, projektowanie budynków, domy prefabrykowan , budowa ekologiczna, produkcja na zamówienie

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha