VILPE Praha


Fińska marka VILPE, którą od 2012 roku sprowadza do Państwa jej wyłączny przedstawiciel Jakub Kokeš CZ, s.r.o. w Pradze.

Zapewnimy Ci zdrowe, czyste powietrze we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. W naszym portfolio znajdziesz duży wybór sprawdzonych jakościowo produktów do budowy różnego rodzaju dachów i budynków. i piwnic.

Zadbamy również o montaż elementów przejścia dachowego i wentylatorów, co trwa niecałą godzinę.

Możesz wybrać i kupić u nas wentylatory dachowe, które zapewnią najlepszy przepływ powietrza w każdych warunkach klimatycznych. Różnią się w zależności od rodzaju dachu, wentylatorów do dachów skośnych i płaskich, które sprawdzają się również w budynkach mieszkalnych. Posiadamy również wentylatory ECO FLOW wyższej klasy dostępne również do dachów skośnych i płaskich w nowoczesnym designie, wodoszczelności i ekonomicznych właściwościach. Najczęściej będziesz ich używał przy usuwaniu powietrza z kuchni i łazienek.

W naszym asortymencie znajdziesz również elementy przejść dachowych do różnych typów dachów, takich jak blacha, bitum czy dachówka. Możesz również otrzymać elementy przejścia dachowego do osłon przeciwsłonecznych lub kominów.

Rynny dachowe służą do odwodnienia dachów grawitacyjnie, mamy dostępne do dachów skośnych i płaskich w różnych rozmiarach i typach.

Kanały wentylacyjne w Twoim domu zapewniają efektywne odprowadzanie zużytego powietrza np. Z szybów windowych, okapów kuchennych i kanałów ściekowych czy w systemach wentylacji grawitacyjnej. Dostępne są w kilku typach oraz w różnych kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać.

Z rur możemy również polecić rurę ssącą do rekuperacji, jest to element gwarantujący dopływ powietrza do wentylacji wymuszonej.

Do systemów wentylacyjnych sprzedajemy również elementy wentylacyjne KTV, wentylację niskociśnieniową izolacji dachów ALIPAI, kominy wentylacyjne ROSS, kratki wentylacyjne wielofunkcyjne, uszczelnienia elementów przelotowych oraz izolowane rury Flexi.

Znaki towarowe:

VILPE

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa VILPE Praha
Strona (witryna) internetowa
VILPE Praha
www.vilpe.cz
Adres

Adres

Masarykova 54
Rudna u Prahy 252 19

rouha@vilpe.cz
+420 731 441 656

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha