VILPE Usti nad Labem


Fińska marka VILPE, reprezentowana przez firmę Jakub Kokeš CZ, s.r.o., specjalizuje się w systemach wentylacyjnych. w Ústí nad Labem. Dostarczamy wszystko, co potrzebne do wentylacji i klimatyzacji, wentylatory dachowe i kanały do rekuperacji.

Posiadamy duży wybór sprawdzonych i jakościowych produktów z zakresu systemów wentylacyjnych, które nadają się do budowy różnego rodzaju dachów i budynków. Zapewniamy czyste, zdrowe powietrze we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicach i biurach.

Dodatkowo zapewnimy Państwu również profesjonalny montaż wentylatorów i elementów przejścia dachowego, co zajmie nam zaledwie godzinę.

W naszym asortymencie znajdziesz następujące produkty:

Wentylatory dachowe zapewniające najlepszy przepływ powietrza w każdych warunkach klimatycznych. Różnią się w zależności od rodzaju dachu, wentylatorów do dachów skośnych i płaskich, które sprawdzają się również w budynkach mieszkalnych. Posiadamy również wentylatory ECO FLOW wyższej klasy dostępne również do dachów skośnych i płaskich w nowoczesnym designie, wodoszczelności i ekonomicznych właściwościach. Najczęściej będziesz ich używał przy usuwaniu powietrza z kuchni i łazienek.

Elementy przelotowe do różnego rodzaju dachów, takich jak dachy z blachy, bitumu czy dachówki. Możesz również otrzymać elementy przejścia dachowego do osłon przeciwsłonecznych lub kominów.

Rynny dachowe służą do odwodnienia dachów grawitacyjnie, mamy dostępne do dachów skośnych i płaskich w różnych rozmiarach i typach.

Kanały wentylacyjne w Twoim domu zapewniają efektywne odprowadzanie zużytego powietrza np. Z szybów windowych, okapów kuchennych i kanałów ściekowych czy w systemach wentylacji grawitacyjnej. Dostępne są w kilku typach oraz w różnych kolorach, dzięki czemu naprawdę każdy może wybrać. Z rur możemy również polecić rurę ssącą do rekuperacji, jest to element gwarantujący dopływ powietrza do wentylacji wymuszonej.

Do systemów wentylacyjnych sprzedajemy również elementy wentylacyjne KTV, wentylację niskociśnieniową izolacji dachów ALIPAI, kominy wentylacyjne ROSS, kratki wentylacyjne wielofunkcyjne, uszczelnienia elementów przelotowych oraz izolowane rury Flexi.

Znaki towarowe:

VILPE

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa VILPE Usti nad Labem
Strona (witryna) internetowa
VILPE Usti nad Labem
www.vilpe.cz
Adres

Adres

Teplicka 380
Libouchec 403 35

info@vilpe.cz
+420 603 172 692

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha