VILPE Ceske Budejovice


Dostawcą systemów wentylacyjnych fińskiej marki VILPE jest firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o. w Czeskich Budziejowicach. Dostarczają wentylatory dachowe, wszystko co potrzebne do wentylacji i wietrzenia wszelkiego rodzaju dachów, rury do rekuperacji oraz okapy w kuchniach.

Fińska marka VILPE zapewnia skandynawskie czyste powietrze bezpośrednio do Twojego domu. Wentylatory dachowe są najczęściej wykorzystywane do wyciągu powietrza z łazienek i kuchni, ale służą również do wentylacji całego domu. Bo prawidłowo powietrze we wnętrzu powinno zmieniać się co dwie godziny, co gwarantujemy.

W naszej ofercie można zamówić wentylatory dachowe do dachów płaskich i skośnych. Są również dostępne w wyższym zakresie Eco Flow.

Dostępne są również rury wentylacyjne i rury ssące do rekuperacji. Elementy przejścia przez dach również do kolektorów słonecznych. Wentylacja niskociśnieniowa izolacji dachowych ALIPAI, elementy wentylacyjne KTV, kominy wentylacyjne ROSS, wielofunkcyjne kratki wentylacyjne, rynny dachowe i elementy przejść do kominów oraz elementy uszczelniające przejścia.

Wszystkie nasze komponenty do systemów wentylacyjnych nadają się do wszystkich rodzajów dachów i są dostępne w kilku kolorach.

Dostarczamy również okapy z napędem elektrycznym do kuchni, które są bezpośrednio przystosowane do montażu z wentylatorami dachowymi. Okapy są nowoczesne, gustowne i pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Znaki towarowe:

VILPE

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa VILPE Ceske Budejovice
Strona (witryna) internetowa
VILPE Ceske Budejovice
www.vilpe.cz
Adres

Adres

Placheho 8
Ceske Budejovice 370 01

info@vilpe.cz
+420 734 445 971

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha