Rene Kysucan
Jadrove vrtani RoKy


  • produkcja koszów ze słomy,inne rzemiosło, drobne rzemiosł , akcesoria rzemieślnicze
Firma RoKy Core Drilling w Ostrawie specjalizuje się w wierceniu rdzeniowym i cięciu betonu. Koncentrują się również na kotwieniu w betonie i cięciu panelu piłą ścienną. Działa nie tylko w Ostrawie, ale także w okolicach Opawy.

Wiercimy wiertłem rdzeniowym z koronami diamentowymi chłodzonymi wodą. Wiercimy w żelbecie, cegle, szalunku traconym i innych materiałach budowlanych. Wysoce precyzyjne odwierty przy minimalnych wstrząsach i znikomych wibracjach to jedna z głównych zalet odwiertów rdzeniowych, które tworzą precyzyjne okrągłe otwory, przepusty dla rur, okablowania, sond, kotew czy wzmocnień. Wykonujemy wiercenie rdzeniowe od średnicy 25 mm do 350 mm, pod różnymi kątami i o dowolnej długości.

Cięcie piłą ścienną chłodzoną wodą można wykonywać poziomo i pionowo nad konstrukcjami betonowymi i żelbetowymi. Tniemy od grubości 100 mm do 330 mm. Piła zasilana jest prądem 380V, który wprawia w ruch wysokowydajną głowicę tnącą z nieruchomą obrotową tarczą diamentową i porusza się wzdłuż prowadnicy, dzięki czemu uzyskuje się bardzo dokładne cięcie. Piła ścienna służy do cięcia betonu, żelbetu, paneli, progów, stropów, ścian, podłóg, schodów betonowych a także przepustów okiennych, drzwiowych, bramowych. Zaletami piły jest szybka, precyzyjna, czysta praca.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Rene Kysucan Jadrove vrtani RoKy
Strona (witryna) internetowa
Rene Kysucan
vrty-roky.cz
Adres

Adres

Politickych veznu 7
Ostrava 700 30

kysucan@vrty-roky.cz
+420 608 731 445

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha