Vinarstvi Fukalovi


Vinařství Fůkalovi to mniejsza rodzinna winnica zarządzająca 3 hektarami winnic z 17 odmianami rozsianymi po winnicach katastru Velké Pavlovice. Aby urozmaicić ofertę w zależności od przydatności i zapotrzebowania, kupujemy jeszcze więcej odmian, aby każdy mógł wybierać z naszego asortymentu.

Tradycja uprawy i przetwarzania winogron jest dziedziczona w naszej rodzinie od kilku pokoleń. Bardziej opowiadamy się za tradycyjną produkcją, ale nie sprzeciwiamy się i stosujemy nowoczesne technologie.

Oprócz tego, że nasza winiarnia posiada niezliczoną ilość nagród z regionalnych, powiatowych i krajowych wystaw wina, naszym największym sukcesem jest zadowolony klient, który powraca, a także sprzedane wino. Chcemy, aby ludzie lubili wino, pili je dla radości i zdrowia.

Asortyment win:
- wina białe (Aurelius, morawska gałka muszkatołowa, Muller Thurgau, Neuburg, Riesling, Veltlin green, Chardonnay, Pinot Blanc, Traminer red, Pinot Gris, Riesling, Sauvignon, Pálava)
- wina czerwone (Błękitna Portugalia, St. Lawrence, Frankovka, André, Cabernet Sauvignon, Merlot, Zweigeltrebe, Dornfelder)
- specjalności (różowe, bordowe, cuvee, modrohorskie).

Oferujemy degustacje z przewodnikiem, imprezy firmowe, weekendowe wyprzedaże wina oraz zakwaterowanie u nas w naszej winnicy.

Odwiedź nas Tábor 111/7, Velké Pavlovice.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Vinarstvi Fukalovi
Strona (witryna) internetowa
Vinarstvi Fukalovi
www.vinarstvifukalovi.cz
Adres

Adres

Tabor 111/7
Velke Pavlovice 691 06

vinarstvi.fukalova@seznam.cz
+420 607 102 545

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha