DOUBRAVA, spol. s r.o.


Zahnasovice 129, Zahnasovice 769 01
Firma DOUBRAVA, Sp. z oo zajmuje się produkcją zwierzęcą, hodowlą i opasem trzody chlewnej, bydła mlecznego, produkcją roślinną oraz produkcją energii odnawialnej.

Zajmujemy się hodowlą świń rasy mięsnej TOPIGS. Z naszej hodowli możesz zamówić świnie lub prosięta o różnej wadze do karmienia lub uboju. Sprzedajemy świnie o wadze do 120 kg, wyższą wagę zapewniamy po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zajmujemy się hodowlą bydła mlecznego rasy holsztyńsko-fryzyjskiej. Zwracamy uwagę na jakość żywienia, codzienną opiekę weterynaryjną oraz kontrolę jakości mleka. Dostarczamy mleko od naszych krów do mleczarni NET PLASY, Sp. s r. o. w Bystřice pod Hostýnem.

Nasza firma gospodaruje na gruntach rolnych w miejscowościach Zahnašovice, Ludslavice i 7 sąsiednich katastrach Kraju Zlińskiego. Jesteśmy stale zainteresowani kupnem lub dzierżawą gruntów rolnych w okolicy. Teren wykorzystujemy wyłącznie pod rozwój naszej działalności. Jeśli jesteś zainteresowany, załatwimy za Ciebie wszelkie formalności.

Nasza biogazownia została uruchomiona w marcu 2010 roku, jest to austriacka technologia Enserv. Biogazownia produkuje energię elektryczną o mocy 888 KW/godz. Wykorzystujemy ciepło odpadowe do ogrzewania wieprzowiny i pomieszczeń naszego gospodarstwa.

Zajmujemy się uprawą roślin pastewnych (kukurydza na kiszonkę, lucerna, trawa), które są wykorzystywane do produkcji zwierzęcej. Zajmujemy się również uprawą zbóż towarowych (pszenica, jęczmień, kukurydza, burak cukrowy, ziemniaki), które oferujemy do sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Znajdziesz nas pod adresem Zahnašovice 129, powiat Kroměříž.

Produkty
  • uprawa roślin, produkcja roślinna, towary rolne, pszenica karmna, jęczmień browarny, podawanie prosa
  • uprawy roślin dostarczających elastomery, rośliny produkujące garbniki, rośliny z naturalnymi barwnikami
  • owocujące rośliny korzeniowe, rośliny liściaste i strączkow , warzywa, byliny i kapustne , przyprawy, produkty rolne
  • konie i bydło, świnie i drób, owce i kozy, mięso i skóra, hodowla zwierząt
  • akcesoria dla zwierząt, sucha karma dla psów, związek paszy, żywienie zwierząt

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha