Hotel Kurdejov a.s.
Konferencni a relaxacni centrum


Idealnym miejscem na konferencje i kongresy jest Hotel Kurdějov a.s. na Morawach Południowych. Goście mają dostęp do winiarni, restauracji i centrum relaksacyjnego w hotelu. Możesz również wybrać jeden z naszych pakietów pobytowych na swój pobyt.

W naszym hotelu zapewniamy kompleksową obsługę różnego rodzaju imprez firmowych i kongresowych. Każdy z naszych obiektów hotelowych wyposażony jest w klimatyzowane sale konferencyjno-konferencyjne o różnej pojemności:
- Dom hotelowy Tenis - 40 osób
- Dom Hotelowy Adina - dostępna sala szkoleniowa na 120 osób oraz dwa salony na 20 i 32 osoby
- Hotel house Vinař - sala na 200 osób, sale szkoleniowe na 30 i 45 osób
- Dom hotelowy Kaskáda - sala na 70 osób

Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesną technologię - rzutniki danych, ekrany projekcyjne, telewizję, łącze internetowe, flipcharty, rzutniki pisma czy mównicę.

Przygotujemy dla Państwa również przerwę kawową bezpośrednio na obiekty szkoleniowe lub do obiektów sąsiadujących. W przypadku kilkudniowego szkolenia lub teambuildingu możliwość noclegu dla wszystkich uczestników w jednym z naszych domów hotelowych.

Hotel Tenis to centrum relaksacyjne kompleksu. Znajdziesz tu korty tenisowe, kręgielnię, świat wodny, saunę turecką i fińską oraz piwnicę z winami. Pokoje wyposażone są w zabytkowe meble.

Adina House to nowoczesny budynek z salami szkoleniowymi przeznaczonymi na konferencje, kongresy i seminaria.

Dominantą hotelu Vinař są połączone ze sobą zabytkowe piwnice ze sklepem z winami po jednej stronie i tarasami widokowymi po drugiej. Częścią tego budynku jest sala konferencyjna oraz dwie mniejsze sale szkoleniowe.

Jeśli masz ochotę na lampkę dobrego wina, odwiedź piwnicę win w hotelu Vinař. Tutaj znajdziesz morawski sklep z winami, piwnicę degustacyjną i morawską restaurację o tematyce wiejskiej.

Warto odwiedzić również inne stylowe restauracje hotelowe, w których można wybierać spośród szerokiej gamy przystawek, zup, sałatek, deserów oraz dań bezmięsnych.

Hotel Kurdějov przygotował dla swoich gości pakiety pobytowe. Przygotowaliśmy pakiet dla osób indywidualnych rozmawiających o winie i degustacji. Tworzymy szyte na miarę pakiety dla firm dla ich pracowników, czy to spotkanie, czy teambuilding.

W hotelu znajduje się również strefa relaksu do biernego i aktywnego wypoczynku:
- hala tenisowa
- kręgle
- wellness - basen relaksacyjny, sauna, masaże, manicure i pedicure
- zajęcia plenerowe i wewnętrzne

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Hotel Kurdejov a.s. Konferencni a relaxacni centrum
Strona (witryna) internetowa
Hotel Kurdejov a.s.
www.hotelkurdejov.cz
Adres

Adres

c.88
Kurdejov 693 01

info@hotelkurdejov.cz
+420 519 411 381

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha