VIMU s.r.o.


Firma VIMU s.r.o. z siedzibą w Hodonín, specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie łodzi motorowych, żaglówek, jachtów i katamaranów. Zapewnia również kursy kapitańskie w Chorwacji z możliwością uzyskania międzynarodowej licencji kapitańskiej. Ciesz się spokojnym rejsem wygodnymi łodziami z kapitanem i jedzeniem.

Wynajem, sprzedaż:
- łodzie motorowe
- łodzie żaglowe
- jachty
- katamarany
- łodzie mieszkalne

Dzięki naszym kursom kapitańskim, które przygotowujemy dla Ciebie w Chorwacji, uzyskasz licencję na kierowanie statkami rekreacyjnymi i sportowymi na morzu. Nie jest ograniczona ważnością i jest również międzynarodowa. Kurs podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną, następnie po tygodniu kończy się egzaminem praktycznym z czeskim instruktorem jachtów i dlatego odbywa się w języku czeskim, ale do egzaminu z komunikacji radiowej wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Prowadzimy również kursy katamaranem. Jest to luksusowy statek z przestronnymi kabinami, salonem i dużym kokpitem do tańca, który można wypożyczyć bez kapitana i nadal cieszyć się spokojnym i relaksującym rejsem. Kursy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych żeglarzy.

Wszystkie ceny wynajmu i kursów znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie łatwo i szybko możesz zamówić rodzaj łodzi i kraj, w którym chciałbyś pływać. Ponadto korzystając z naszego systemu rezerwacji, możesz wybrać długość rejsu, liczbę łóżek oraz usługi towarzyszące na rejs. Ostateczna cena zostanie dla Ciebie odpowiednio obliczona.

Katalog firm:

Lodzie

,

Kursy zainteresowań

,

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa VIMU s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
VIMU s.r.o.
www.czech-yacht.cz
Adres

Adres

Velkomoravska 4036/33A
Hodonin 695 01

info@czech-yacht.cz
+420 602 720 743

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha