Ubytovani na statku


Oferujemy zakwaterowanie w miejscowości Šardice w powiecie Hodonín w samym środku malowniczego Słowacka. Z nami spędzisz rodzinne wakacje i wycieczkę.

Posiadamy kwatery prywatne w siedmiu odnowionych pokojach. Całkowita pojemność to 22 łóżka w dwu- i trzyosobowych pokojach z oddzielną toaletą i prysznicem. Goście mogą również korzystać z wyposażonej wspólnej kuchni.

Nasze pomieszczenia są pozbawione barier. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Samochód można zaparkować za darmo tuż przed pensjonatem. Bezpłatny parking dla samochodów jest możliwy bezpośrednio przed wejściem do pensjonatu. Mamy również wystarczająco dużo miejsca na bezpieczne przechowywanie Twoich rowerów. Oferujemy zakwaterowanie ze zwierzętami.

Nasz pensjonat oferuje zajęcia sportowe i towarzyskie, imprezy, imprezy przy grillu i degustacje z przewodnikiem f.Vinařství Šnajdr.

Hodonín to idealny region na wycieczki piesze i krajoznawcze. Rowerzyści również będą się tutaj dobrze bawić. Tuż przed domem przebiega ścieżka winna Mutěnická.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Ubytovani na statku
Strona (witryna) internetowa
Ubytovani na statku
stateksardice.cz
Adres

Adres

Sardice 836
Sardice 696 13

vera.snajdrova@seznam.cz
+420 604 967 558

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha