TERAMEX s.r.o.


Skontaktuj się z TERAMEX sro w sprawie dostaw i projektowania maszyn dla przemysłu betonowego i spożywczego. - tradycyjny dostawca urządzeń przeładunkowych. Zapewniamy technologie manipulacji, paletyzacji i wibracji. Oferujemy również paletyzację, robotyzację i depaletyzację. Projektuje i dostarcza swoje usługi i produkty dla całej Republiki Czeskiej i Słowacji oraz za granicą.

Zadowolony klient jest dla naszej firmy priorytetem, a także jakością i profesjonalnymi pracami projektowymi i budowlanymi, w których kładziony jest fundament pod produkcję maszyn i urządzeń zgodnie z najnowszą wiedzą i trendami, dostosowanymi do potrzeb i wymagań użytkownika.

Nasze produkty:

Robotyzacja (coraz częściej stosowana jako ostatnie ogniwo na linii produkcyjnej i pakującej)

Paletyzacja
- zrobotyzowana paletyzacja i depaletyzacja
- technologia paletyzacji, technologia (paletyzatory są skutecznym rozwiązaniem dla potrzeb zakładów produkcyjnych i linii pakujących, są wydajne, niezawodne, a także bardzo ekonomiczne w perspektywie długoterminowej)

Linie przeładunkowe, technologia dla przemysłu betonowego i spożywczego (składająca się z kilku indywidualnych maszyn wykonujących daną operację)

Przenośniki, systemy przenośników do przenoszenia i transportu towarów (płyta, modułowe, pasowe, pasowe, łańcuchowe, rolkowe)

Magnetyczne paletyzatory i depaletyzatory, manipulator magnetyczny (odpowiedni do przenoszenia puszek, w okularach z pokrywkami)

Produkcja wibracyjna, technologia wibracyjna, odlew na mokro

Układarka folii (służy do układania siatki między poszczególnymi warstwami produktów betonowych lub folii w celu pokrycia ostatniej warstwy, obsługa maszyny jest ręczna lub automatyczna)

Referencje - ostatnio zrealizowaliśmy zamówienia na Beton Brož Przřerov, Schiedel Zlin, Czech Pak, Hamé Babice, Pika Bzenec, Slovácká Fruta Kunovice, Presbeton Nova Olomouc, ABW Králová pri Senci, Diton Jihlava, Tambor Brewery Dvůr Králové nad Labem
 - technologia paletyzacji i przeładunku.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa TERAMEX s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
TERAMEX s.r.o.
www.teramex.cz
Adres

Adres

Vinarska 1410/16
Hustopece u Brna 693 01

trading@teramex.cz
+420 519 414 910

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha