HROMEK s.r.o.


HROMEK s.r.o. z siedzibą w Hodonínie prowadzi sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży drabin i stopni aluminiowych i drewnianych oraz rusztowań aluminiowych. Nasza firma zapewnia również wynajem drabin i rusztowań, zarówno elewacyjnych, jak i mobilnych. Nasza firma jest wyłącznym importerem drabin CENTAURE w Czechach.

W naszym e-sklepie znajdziesz szeroką gamę drabin aluminiowych, które są wykonane z profili aluminiowych o wysokiej wytrzymałości. Mamy przegubowe drabiny, które można złożyć i łatwo przekształcić. Można je również składać na różne sposoby, co służy jako drabina wspierająca, drabina lub mała platforma. Możesz również kupić jednoczęściowe drabiny wspierające do hobby i do użytku profesjonalnego w różnych długościach, które są wyposażone w listwy antypoślizgowe. Sprzedajemy również drabiny teleskopowe, podpierające lub w wersji, w której można indywidualnie dopasować długość każdej nogi w zależności od potrzeb. Inne produkty dostępne w naszym e-sklepie to wielofunkcyjna trzyczęściowa lub dwuczęściowa drabina teleskopowa z liną.

Przechowaliśmy również drabiny aluminiowe z antypoślizgowymi profilami bieżnika. Drabinę można również kupić w wersji teleskopowej. Znajdziesz również wygodne, lekkie, bezpieczne stopnie z antypoślizgowym wykończeniem. Mają dwa do ośmiu etapów i są dostępne w wersjach jedno- lub dwustronnych.

Nasza firma jest sprzedawcą mobilnych rusztowań aluminiowych o wysokości roboczej od 4, 2 do 14, 2 metrów. Jego zaletą jest prosty montaż i łatwy transport w stanie rozłożonym. Oprócz podstawowego modułu rusztowania można również kupić nadbudówki dla większego zakresu wysokości roboczych, a także teleskopowe aluminiowe chodniki. Antypoślizgowe belki poprzeczne z podłużnymi rowkami zapewniają bezpieczne wspinanie się po rusztowaniu. Wytrzymałość i stabilność rusztowań zapewniają masywne stalowe trawersy dla wszystkich wysokości rusztowań. Sprzedajemy również aluminiowe windy i podnośniki przeznaczone do przenoszenia materiałów budowlanych z ziemi na dach lub podłogę.

Sprzedawaj drabiny i drabiny z drewna. Drewniane drabiny są dostępne w wariancie wsporczym o długości od dwóch do sześciu metrów. Drabiny są dwustronne i są wyposażone w dwa do dwunastu stopni.

Firma HRONEK s.r.o. zapewnia wynajem rusztowań, w tym ich montaż, demontaż i transport. Wynajmujemy wysokiej jakości rusztowania mobilne BOSS o wysokości roboczej ruchomych wież od 3, 3 do 12, 3 metrów. Posiadamy również rusztowania CLIMTEC odpowiednie do użytku w pomieszczeniach. Wynajmujemy również podnośnik - pochyłą windę drabinową.

Znaki towarowe:

CENTAURE

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa HROMEK s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
HROMEK s.r.o.
www.zebrik.cz
Adres

Adres

Brnenske namesti 4283/4
Hodonin 695 01

hromek@zebrik.cz
+420 518 372 315

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha