DEMA DEKOR CZ


Kotkova 710/3, Znojmo 669 02
Firma DEMA DEKOR CZ s.r.o. specjalizuje się w czyszczeniu, pielęgnacji, rehabilitacji i renowacji wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz dezynfekcji podłóg. Działamy na terenie całej Republiki Czeskiej. Realizujemy również na Słowacji, w Austrii i Niemczech. Ze względu na nasze połączenie z Dr. Jesteśmy także regionalnym partnerem CURASOL Services w Czechach. Jesteśmy wyłącznym importerem Dr. Schutz, eukula i Finalit dla Republiki Czeskiej.
Więcej informacji o naszych realizacjach przedstawi nasze referencje, galerie zdjęć i galerie wideo.

Dostarczamy wysokiej jakości produkty do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni. Nasi partnerzy certyfikowani logo DemaServis wykonują wszystkie prace związane z naszą działalnością - Unikalne systemy czyszczenia podłóg, w tym usuwanie starych powłok ochronnych, przeźroczyste i kolorowe renowacje podłóg elastycznych, poliuretanowych i epoksydowych, Carpetlife - czyszczenie suchych dywanów, impregnacja powierzchni. Ścierne czyszczenie i szlifowanie drewnianych podłóg i parkietu. Czyszczenie, penetracja i impregnacja kamieni naturalnych i sztucznych, kostka brukowa, rzeźby, fontanny, metale, tworzywa sztuczne i szkło.

Nasze indywidualne marki specjalizują się w:
Dr. Schutz - czyszczenie, renowacja, remediacja, obróbka elastycznych podłóg PVC, CV, LINOLEUM, GUMA. Zapewniamy specjalne czyszczenie, standardowe i długotrwałe czyszczenie powłokami poliuretanowymi. Portfolio obejmuje również czyszczenie i renowację podłóg przewodzących elektrostatycznie i antystatycznych. Dostarczamy środki dezynfekujące i zwykłe środki czyszczące do wszystkich rodzajów wykończeń. Oferujemy renowację kolorystyczną systemu podłogowego PU-COLOR wraz z grafiką. Zapewniamy powłoki antypoślizgowe R9, R10, R11.
Czyścimy dywany różnymi technikami, w tym metodami

Czyszczenie dywanów suchym granulatem naturalnym. Oferujemy kompleksową gamę odplamiaczy i impregnatów do tekstylnych podłóg i tapicerki.
Tarasy drewniane na zewnątrz i WPC - zajmujemy się czyszczeniem, olejowaniem i specjalną impregnacją.

Eukula - specjalistyczna marka podłóg drewnianych i korkowych. Pełna gama uszczelniaczy, podkładów, lakierów nawierzchniowych, ługów, olejów, olejów woskowych, olejów kolorowych, środków czyszczących i pielęgnacyjnych. Wszystko z naciskiem na każdą konstrukcję z górną warstwą drewna lub korka.

Finalit - jest producentem wyrobów z kamienia, kostki brukowej, ceramiki, metali, szkła i tworzyw sztucznych o bardzo wysokiej światowej renomie. Prosty, wysokiej jakości iw pełni funkcjonalny system do podstawowego czyszczenia, specjalnego czyszczenia, penetracji i impregnacji różnych materiałów, takich jak granit, wapień, marmur, piaskowiec, trawertyn, kamień Solnhofer, terakota, cegła, lastryko, beton, kostka brukowa, kamionka, spiekana ceramika, kostka brukowa, płytki, tworzywa sztuczne, metale i szkło. Penetracja ujędrniająca, impregnacja Antigraffiti, impregnacja długotrwała na gorąco.

Maszyny, narzędzia i akcesoria stanowią integralną część naszej oferty. Z nami zawsze znajdziesz optymalne narzędzia do zastosowań oraz sprawdzonej jakości maszyny i akcesoria.

DEMA DEKOR CZ sro jest wyłącznym importerem i hurtownikiem. Certyfikowani partnerzy DemaServis oferują kompletne usługi i wdrożenie.

Wyłączna reprezentacja CC-Dr.Schutz GmbH i Finalit GmbH dla Republiki Czeskiej i Słowackiej.

Produkty
  • kosmetyki, kremy do skóry, żele pod prysznic, mydła, szampony, lakiery do włosów, produkty higieny dentystycznej
  • przemysłowe odkurzacze , pralki, szczotki , mopy i wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące , maszyny do czyszczenia dywanów
  • farby, powłoki do drewna , farby do drewna, farb , lakiery specjalne, farby zewnętrzne
  • odkurzanie dywanów, czyszczenie łazienki i toalet, odkurzanie prochu, mycie okien, czyszczenie mebli, czyszczenie szafek kuchennych, sprzątanie mieszkań i biur

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha