PERITO s.r.o.


Dyje c.163, Dyje 669 02
Spółka PERITO s.r.o. z siedzibą w Dyji u Znojma zajmuje się produkcją aluminiowych, plastikowych i szklanych paneli drzwiowych. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów w postaci klamek do drzwi, uchwytów, kołatek, wizjerów oraz szafek na listy. Są dystrybuowane przez szeroką sieć partnerów biznesowych, dostawców okien i drzwi wejściowych. Oprócz paneli drzwiowych produkujemy również panele warstwowe PER-IZOL.

Aluminiowe drzwi wejściowe
Dzięki swojej konstrukcji i dostępności w różnych dekorach nadają się zarówno do budynków nowoczesnych, jak i klasycznych. Aluminiowe drzwi wejściowe wyróżniają się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i termicznymi (odpowiednimi również do domów pasywnych), długą żywotnością, wytrzymałością, trwałością, stabilnością i łatwą konserwacją.

Dostępne warianty aluminiowych drzwi wejściowych:
- seria ALU SMART – oferuje opcję wbudowanego wariantu lub jednostronnego zachodzenia na ramę skrzydła, doskonałe cechy drzwi aluminiowych w przystępnej cenie.
- seria ALU DESIGN - nowoczesne i oryginalne wykonanie, zaprojektowane przez znanego designera MgA. Petr Novague, seria ta oferuje wybór ponad 60 modeli, możliwość wbudowanej, jednostronnej nakładki lub luksusowych wariantów nakładki dwustronnej.

Szklane drzwi wejściowe
- seria GLASS - ich unikalne wykonanie oświetla wnętrze, jest trwałe, stabilne i ma długą żywotność. Szklany panel tego produktu wykonany jest ze szkła hartowanego, co zapewnia jego wytrzymałość i trwałość.

Drzwi wejściowe z tworzyw sztucznych
Są łatwe w utrzymaniu, mają dobre właściwości termoizolacyjne orazniedrogą bramę wjazdową do domui są dostępne w kilku liniach modelowych:

- seria ENTRY - zapewnia doskonałe właściwości termoizolacyjne, wysoką trwałość, łatwą konserwację, nowoczesne wykonanie. Przedstawia najwyższą kategoriędrzwi z tworzyw sztucznychi jest jedyną, która umożliwia zaprojektowanie zewnętrznej .
- seria HPL - wykonana z tłoczonej żywicy syntetycznej - dzięki temu drzwi są mocne, twarde, odporne na światło słoneczne i warunki atmosferyczne, mocniejsze płyty mają dobre właściwości termoizolacyjne. Dostępne w trzech liniach modelowych - ELEGANCE (przy użyciu eleganckich ramek ze stali nierdzewnej wokół przeszklenia), PREMIUM (klasyczny wygląd z profilowanymi ramkami wokół przeszklenia), VIZUAL (ponadczasowość, proste gładkie wykonanie, szklenie bez ramek).
- seria ABS - podstawowa seria modeli, wykonana z formowanej próżniowo plastikowej płyty ABS, są tanie, o trwałym kolorze i łatwe w utrzymaniu. Dostępne w dwóch liniach modelowych - CLASSIC (eleganckie okrągłe kształty) a TECHNIC (geometryczne kształty, odpowiednie także do nowoczesnych domów).
- seria BASIC - dzięki węższemu wyborowi modeli, możliwym przeszkleniom i wykończeniom, osiągnęliśmy ekonomiczny, ponadczasowy wysokiej jakości wygląd.

Panele warstwowe PER-IZOL
Nasza firma jest również wyspecjalizowanym producentem różnego rodzaju paneli warstwowych - oprócz standardowych typów, produkujemy również zamówienia pod klientazgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami, które mogą spełniać różne wymagania dotyczące wytrzymałości lub izolacji termicznej i akustycznej.

Akcesoria do drzwi wejściowych
Wszystkie akcesoria do paneli drzwiowych PERITO są wykonane ze szlachetnych materiałów i są powlekane. Akcesoria są montowane bezpośrednio w panelu drzwi lub dostarczane z panelem do naszych partnerów, producentów okien i drzwi:

Spółka PERITO s.r.o. dostarcza następujące elementy drzwi:
- uchwyty, klamki do drzwi, rozety
- kołatki
- wizjery
- szafki na listy

Produkty
  • montaż okien metalowych, dostawy drzwi aluminiowych , ścieżki i oświetlenie punktowe , okna i drzwi przesuwne
  • materiały izolacyjne, folie izolacyjne, szkło izolacyjne , płyty izolacyjne, wełna szklana
  • profile standardowe , plastikowe okna, szyby , wkładki izolacyjne w oknach , izolacja termiczna nieruchomości
  • belki, panele szklane, balustrady iprzemysłowe, bezpieczne szkło, laminowane , płytki szklane

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha