Jaroslav Krivanek - KOMINICTVI s.r.o.
Cisteni kominu Znojmo


Firma Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o. ze Šatova koło Znojma zajmuje się wszystkimi pracami kominowymi. Budujemy nowe kominy i odbudowujemy stare. Instalujemy kominy elewacyjne. Zapewniamy również aprobatę, podszewkę i kontrolę kominów. Zapewniamy wszystkie powyższe działania w pobliżu Znojmo i Šatova.

Kominiarz Jaroslav Křivánek koncentruje się nie tylko na budowie nowych kominów, ale także na ich zamiataniu i czyszczeniu. Specjalizujemy się w budowie kominów ze stali nierdzewnej marki Schiedel. Budujemy również systemy kominowe Helus, Ciko lub Ekokomín.

Częścią naszej działalności jest także naprawa i kompletna przebudowa kominów. Jedną z metod naprawy komina jest ich podszewka. Podszewka jest wykonywana, gdy komin ma zły ciąg, przewód kominowy nie jest zgodny z przepisami, zapach spalin może być wąchany w ogrzewanym pomieszczeniu lub gdy kondensat wnika do ścian korpusu komina.

Instalujemy kominy elewacyjne, które będą doskonale służyć jako elegancki dodatek do zewnętrznej części budynku - ich uznana konstrukcja tworzy ciekawy element architektoniczny.

Jesteśmy członkami społeczności kominiarzy i upoważnioną osobą mierzącą efektywność źródła spalania i ścieków.

Przeprowadzamy kontrole i kontrole kominów i ścieżek spalin. Akceptujemy nowo budowane kominy.

Nasze inne działania obejmują obliczanie ścieżki dymu i wymiarów kominów. Mierzymy również wydajność źródła spalania i substancji wychodzących zgodnie z ustawą nr 86/2002 Coll., Ciąg kominowy lub szczelność gazowa.

Instalujemy kanały dymowe, kominy i wpusty dachowe.
Dostarczamy kominki i wkładki.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Jaroslav Krivanek - KOMINICTVI s.r.o. Cisteni kominu Znojmo
Strona (witryna) internetowa
Jaroslav Krivanek - KOMINICTVI s.r.o.
www.krivanekkominictvi.cz
Adres

Adres

c. 368
Satov 671 22

krivanek.jar@volny.cz
+420 605 282 066

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha