Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
bbklima99 s.r.o.


  • pompy głębinowe, pompy do ciepłej wody, pompy hydrodynamiczne, pompy odśrodkowe , akcesoria do kompresorów

  • klimatyzacai , ogrzewacze i oczyszczanie powietrza , nawilżanie i osuszanie

  • instalacja wentylacji, technologia suszenia i odzysku ciepła, dystrybucja powietrza
Firma BB Klima99 s.r.o. - Dział klimatyzacji i klimatyzacji z siedzibą w Znojmie zajmuje się dostawą, montażem i sprzedażą klimatyzacji, rekuperatorów i innych urządzeń klimatyzacyjnych. Instalujemy również pompy ciepła. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia z terenu Znojma, Třebíča, a nawet całego regionu południowomorawskiego.

Zajmuje się głównie sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych. Dostarczamy głównie klimatyzatory firm Toshiba, Samsung, Fujitsu. Zapewniamy również klimatyzację innych producentów, takich jak LG, Daikin czy Panasonic. Wszystkie te jednostki wyróżniają się cichą pracą i wydajnym chłodzeniem lub ogrzewaniem. Dostarczamy klimatyzację zarówno do gospodarstw domowych, jak i obiektów handlowych i przemysłowych czy obiektów użyteczności publicznej.

Posiadamy kilka rodzajów systemów klimatyzacji. Pierwsze z nich - klimatyzatory naścienne - mają nowoczesny wygląd, oszczędzają miejsce i mogą być sterowane za pomocą sterowników przewodowych i bezprzewodowych. Klimatyzatory sufitowe to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji i biur bez podwieszanych sufitów. Wręcz przeciwnie, klimatyzatory kasetonowe nadają się do pomieszczeń z obniżonym sufitem. Klimatyzatory parapetowe można postawić przy ścianie lub wpuścić we wnękę w ścianie, a nawet wbudować w meble. Model sufitowy doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których ściany i podłoga wyłożone są meblami i innym wyposażeniem, na przykład w restauracjach, dużych biurach lub dużych mieszkaniach. Klimatyzatory mobilne są łatwe w montażu, bez konieczności ingerencji w budynek. Dodatkowo wyposażone są w zbiornik kondensatu o dużej pojemności z funkcją zabezpieczenia przed przepełnieniem.

W dziedzinie klimatyzacji i rekuperacji mamy doświadczenie ze sprzętem czołowych producentów Elektrodesign, Remak, VTS Clima, Mandík, Mart czy Proclima. Dostarczamy urządzenia klimatyzacyjne według naszych projektów. Jesteśmy również w stanie realizować projekty innych firm. Urządzenia klimatyzacyjne montujemy zarówno w domach jednorodzinnych, jak iw dużych halach przemysłowych. Urządzenia tego typu wyróżniają się bezpieczeństwem higienicznym, odpornością na korozję oraz doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Wdrażamy w tej dziedzinie
rekuperacja, rekuperatory, ogrzewanie ciepłym powietrzem, odkurzacze elektrostatyczne, wentylacja z odzyskiem ciepła, oczyszczacze powietrza i wyciąg przemysłowy. Oprócz prowadzenia powietrza w konwencjonalnych rurach wykonanych z blachy ocynkowanej lub PVC lub PP specjalizujemy się również w montażu rur poliuretanowych, które charakteryzują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, wytrzymałością, niższym poziomem hałasu, a szczególnie niewielką wagą.

Zrealizowaliśmy szereg instalacji, których działanie, dzięki starannemu projektowi i konsekwentnemu montażowi, jest niezawodne i tym samym daje klientowi przestrzeń do niezakłóconej działalności. Aby nie dopuścić do nieprawidłowego działania sprzętu, pożądane jest dla nas, a tym samym dla klienta, wykonywanie regularnych usług, bez których ewentualna reklamacja u producenta nie byłaby możliwa.
Przyjmujemy za pewnik, że cykle serwisowe wymagane do prawidłowego działania sprzętu przechowujemy w naszej ewidencji i informujemy klienta z wyprzedzeniem tylko o ich terminie.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
www.bbklima.cz
Adres

Adres

Husitska 3422/1
Znojmo 669 02

bbklima@bbklima.cz
+420 515 224 122

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramwww.designoveklimatizace.czARES
captcha