K-Produkt Holding a.s.


Hakenova 3692/31, Znojmo 669 02
Nasza firma sprzedaje drzwi wewnętrzne, podłogi pływające, winylowe, drewniane i laminowane, podłogi, listwy elewacyjne i oszklenia, panele tarasowe i pelety.

Dostarczamy listwy przypodłogowe:
- folia MDF
- fornirowane,
- przejściowy,
- Mamy wiele dekorów do wyboru.

Dostarczamy również komponenty - narożniki, łączniki i elementy zakończeniowe, które służą do zakończenia lub połączenia listew przypodłogowych na obwodzie pomieszczenia. Dostarczamy je w pudełkach, torbach lub zgodnie z życzeniem klienta.

Oferujemy również podłogi winylowe, PCV i marmoleum, podłogi laminowane i podłogi drewniane, w tym ich akcesoria i środki czyszczące.

Podłogi winylowe to świetna imitacja drewnianych podłóg, płytek lub kamienia. Oferujemy je w postaci kwadratów lub listew. Te podłogi najlepiej nadają się do hoteli, banków, szpitali, domów, restauracji lub sklepów. Charakteryzują się właściwościami termoizolacyjnymi i wysokim stopniem obciążenia.
Nasza firma oferuje podłogi winylowe od producentów Fatra, Quickstep, Novilon i Wineo.

PVC i marmoleum to pokrycie, które jest często stosowane w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. PVC są antyalergiczne, izolujące ciepło, łatwe w utrzymaniu i trwałe. Możesz wybierać z szerokiej gamy dekorów.
Oferujemy podłogi z PCV i marmuru od producentów Tarkett, Beaulieu, IVC Group.

Podłogi laminowane są odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu. Charakteryzują się właściwościami antystatycznymi i łatwym montażem.
W naszym sklepie można znaleźć podłogi laminowane Quickstep, Kaindl i StepLaminate.

Drewniane podłogi są idealne do obszarów mieszkalnych i biur o mniejszym obciążeniu. Charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną i długą żywotnością. Wymagają jednak starannego leczenia.
Oferujemy drewniane podłogi ESCO, Magnum i Quickstep.

Płytki tarasowe reprezentują nowoczesne układanie tarasów. Nadają się również na balkony, schody i jako podszewka basenu. Charakteryzują się antypoślizgową, solidną powierzchnią i łatwą konserwacją.
Oferujemy panele tarasowe od producenta NATURinFORM.

Oferujemy wysokiej jakości produkty do czyszczenia podłóg. Schutz przeznaczony do wszystkich rodzajów podłóg, takich jak podłogi pływające, linoleum, dywany, laminaty i parkiety. Możesz także kupić akcesoria podłogowe, takie jak masy wyrównujące, paroizolacje i podkładki.

Oferujemy również drzwi wewnętrzne i ościeżnice czeskich producentów CAG i Zlomek. Oferujemy drzwi przeciwpożarowe, bezpieczeństwa, pojedyncze, podwójne, przesuwne, składane, asfaltowe i szklane.

Nasze pelety zapewniają bardzo wygodne, przyjazne dla środowiska i ekonomiczne ogrzewanie. Pelety nadają się do pieców i kotłów z automatyczną regulacją i napełnianiem zbiornika. Pellety dostarczane są w workach po 15 kg, na palecie (65 paczek = 975 kg) lub w dużej torbie o masie 600 kg.

Zapewniamy również własne podkłady do wszystkich rodzajów podłóg i montażu drzwi.

Produkty
  • montaż okien drewnianych , sprzedaż - aluminiowych drzwi wejściowych , okien drewnianych , okna drewniane solarne
  • podłogi drewniane podłogi z litego drewna , podłogi forniru , drewniane podłogi , schody drewniane
  • kleje do podłóg z PVC , pokrycia dachowe z PVC , winylu, układanie podłóg winylowych, montaż podłóg z PvC
  • układania dywanów, renowacja podłóg, wykładziny podłogowe, pomiar równości podłoża, wyrównanie cementów poziomowania
  • bezwodny alkohol fermentaca , ester kwasu tłuszczowego miesza się do oleju napędowego, olej roślinny, modyfikowany biogaz
  • klejone i strugane drewno budowlane, deski i bioboards , klejone z litego drewna, panele ścienne , drewno budowlane profilowanych pasów litego drewna

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha