FABRI-MORAVIA s.r.o.


Partyzanska 833, Moravske Budejovice 676 02
FABRI-MORAVIA s.r.o. z Morawskich Budziejowic zajmuje się produkcją i sprzedażą drewna budowlanego i stolarskiego. Nasza firma koncentruje się również na produkcji płyt OSB, sklejki oraz elementów tarasowych i podłogowych (holz-pur).

Drewno budowlane i stolarskie
Produkujemy, a następnie dostarczamy na rynek drewno iglaste, które jest przeznaczone do dalszego przetwarzania w przemyśle opakowaniowym i budownictwie. Na stanie posiadamy szeroki asortyment tarcicy o standardowych rozmiarach, takich jak listwy, deski, deski i pryzmaty.
Jeśli chodzi o drewno stolarskie, możesz wybierać spośród 21 gatunków europejskich (klon, buk, dąb, jesion, wiśnia, gruszka, orzech, świerk, sosna, modrzew, brzoza, akacja i inne) oraz 7 rodzajów drewna egzotycznego (np. Sapeli, teak, heban) zwykle w 5 grubościach w 3 grupach jakości. Przez cały rok mamy cały zapas drewna.

Sklejka
Ten produkt z drewna jest płaskim materiałem kompozytowym, który jest wytwarzany przez sklejenie ze sobą trzech lub więcej warstw obranych fornirów. Ponadto ma większą stabilność wymiarową i wymiarową niż lite drewno i jest bardzo sztywny, wytrzymały i sprężysty przy niskiej gęstości nasypowej. Nadają się szczególnie do zastosowań w przemyśle opakowaniowym z oznaczeniem jakości C + / C.

Płyty OSB
Jest to rodzaj deski wykonanej przez prasowanie dużych (2-7 cm) zrębków lub wiórów na trzy do czterech warstw, które mogą mieć podłoże lub powierzchnię nieziemską. Mogą być również wyposażone w frezowany pióro / wpust na krawędzi, aby ułatwić połączenie podczas tworzenia podłóg lub ścian i są wodoodporne.

Piedroit
Najszlachetniejszy aglomerowany materiał drewnopochodny. Deski Piedroit składają się z wiórów lub listew drewnianych. Frytki są ułożone obok siebie, tak aby każda strona była skierowana do siebie (lewa i prawa). Deska może być wyposażona w pasek zapobiegający ugięciu i obróbce drewna przez wilgoć.

Elementy podłogowe tarasu
Te zewnętrzne elementy podłogowe wykonane z dębu łączą się w kształt z dowolną koncepcją architektoniczną. Wyróżniają się długą trwałością bez specjalnych kosztów konserwacji i są idealne do konstrukcji w pobliżu wody (mosty lub tarasy). Są bardziej trwałe i trwałe niż inne rodzaje drewna.

Produkty
  • podłogi drewniane podłogi z litego drewna , podłogi forniru , drewniane podłogi , schody drewniane
  • materiał na drewniane meble, tylne ściany szafek , sklejki, okleiny- formowanie , malarstwo , arkusze fornirowe z drukowaniem
  • deski ,drewniany budowlany materiał , słupy i deski, opakowania drewniane, belki i legary

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha