Hotel Zamek Valec


Zatrzymaj się w pięknym otoczeniu zamkowym Hotelu Zámek Valeč w Třebíču w regionie Vysočina, gdzie przeżyjesz niezwykłą noc w zabytkowym pokoju wyposażonym w meble z epoki i akcesoria. Na zamku można również zorganizować kongres, szkolenie firmowe lub integrację.

Hotel Zámek Valeč oferuje zarówno zabytkowe pokoje, jak i nowoczesne pokoje i apartamenty. Do sal zamkowych z meblami z epoki zalicza się między innymi pokój hrabiny Jany, pokój pani Eliški, apartament zamkowy pana Bronisława i inne pomieszczenia nazwane na cześć postaci historycznych. Większość nowoczesnych pokoi i apartamentów posiada tarasy z pięknym widokiem na zamkowe stawy. Można również zatrzymać się w jednym z 18 komfortowych pokoi na poddaszu, które łączą w sobie nowoczesny design z mozaiką oryginalnych belek.

Zamek Valeč jest również idealnym miejscem na wesela. W dniu ślubu można skorzystać z historycznej scenerii renesansowego zamku i komfortu nowoczesnych przestrzeni. Uroczystość może odbyć się w ogrodzie zamkowym, na dziedzińcu, w Sali Rycerskiej lub Bankietowej. Dla Gości weselnych zapewniamy nocleg, a dla par nowożeńców możliwość bezpłatnego noclegu w pokoju zabytkowym lub nowoczesnym. Przeżyjesz również niezapomniane przyjęcie weselne.

W hotelu można również zorganizować kongres lub szkolenie firmowe na zamku oferującym 10 sal i saloników o różnej pojemności. Oryginalności temu wydarzeniu dodadzą elementy z epoki oraz przepiękne widoki zamkowych zabudowań. Jeśli wolisz nowoczesną koncepcję, w nowym budynku Stodoły znajdują się cztery salony lub jedna Wielka Sala, która może pomieścić do 800 osób.

Można również skorzystać z zamkowego centrum wellness, które rozbudzi wszystkie zmysły. Zafunduj sobie relaks w jednej z pięciu saun, zanurz się w jednym z trzech basenów. Znajduje się tu centrum fitness, salon fryzjerski, kosmetyczny i strefa relaksu. Wejście do zamkowego centrum wellness wliczone jest w cenę noclegu dla gości hotelowych.

Miłośników dobrego jedzenia ucieszy kuchnia zamkowa, która oferuje dania a la carte, codzienne menu obiadowe i sezonowe specjały. Wszystkie dania są przygotowywane przez doświadczonego szefa kuchni, który wykorzystuje wysokiej jakości składniki od lokalnych rolników do przygotowywania posiłków i doprawia je świeżymi ziołami z zamkowego ogrodu.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Hotel Zamek Valec
Strona (witryna) internetowa
Hotel Zamek Valec
www.hotel-valec.cz
Adres

Adres

Valec 1
Valec u Hrotovic 675 53

recepce@hotel-valec.cz
+420 568 441 372

Znajdziesz nas również tutaj:

Facebookwww.ceskaporadna.czARES
captcha