GORDIC spol. s r.o.


Firma GORDIC spol. s r.o. koncentruje się na systemach informatycznych, takich jak usługa plików, bankowość oprogramowania dla administracji państwowej i samorządu.

Firma oferuje system informatyczny GINIS®, który jest odpowiedni dla administracji publicznej. System jest kompleksowym rozwiązaniem w szczególności do integracji aplikacji i obiegu dokumentów.

Platforma KYBEZ, która opiera się na współpracy profesjonalnych instytucji akademickich, publicznych i medialnych oraz niezależnych wyspecjalizowanych firm komercyjnych z zakresu telekomunikacji, zapewni Ci bezpłatne, dobrowolne i skuteczne rozwiązanie.

W dziedzinie Internetu rzeczy GORDIC zajmuje się głównie technologiami dla inteligentnych budynków poprzez swoją spółkę zależną HDL Automation s.r.o.

GINIS
System informacyjny GINIS® to kompleksowe rozwiązanie programowe. Obecnie korzysta z niego ponad 6000 klientów, w tym organizacje administracji publicznej różnej wielkości (od organizacji składkowych po ministerstwa). Jest to najbardziej rozpowszechniony system informacyjny w administracji publicznej.

Bezpieczeństwo cybernetyczne

Produkty i usługi dostarczane przez GORDIC® stanowią kompleksowe rozwiązanie w zakresie cyberbezpieczeństwa w odniesieniu do aktualnie przyjętego prawodawstwa. Jako członek stowarzyszenia KYBEZ posiadamy wyspecjalizowanych partnerów i współpracujemy z najlepszymi ekspertami ze świata nauki. Jesteśmy w stanie wdrożyć kompleksowe rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Wykonujemy analizę zasobów informacyjnych, podatności i potencjalnych zagrożeń. Doskonale znamy środowisko informatyczne administracji publicznej. Oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone i niedrogie komponenty.

Internet przedmiotów
W dziedzinie Internetu rzeczy GORDIC zajmuje się głównie technologiami dla inteligentnych budynków poprzez swoją spółkę zależną HDL Automation s.r.o., która zajmuje się automatyką budynkową. Spółka ta reprezentuje na rynku czeskim i słowackim producentów systemów do automatyki budynkowej HDL. W ciągu swojej 30-letniej tradycji chińska firma HDL potrafiła wdrażać innowacyjne aplikacje automatyki budynkowej w sektorach handlowym, mieszkaniowym i hotelowym.

GORDIC to specjalista w dziedzinie technologii informatycznych, który zapewni bezpieczeństwo Twojej firmie, sklepie czy sklepie, a dzięki najnowszemu systemowi GINIS® będziesz mieć wszystkie swoje dokumenty i aplikacje w jednym systemie.

Znaki towarowe:

GINIS, KYBEZ

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa GORDIC spol. s r.o.
Strona (witryna) internetowa
GORDIC spol. s r.o.
www.gordic.cz
Adres

Adres

Erbenova 4
Jihlava 586 01

gordic@gordic.cz
+420 567 309 136

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookLinkedInARES
captcha